Nawet 20 lat więzienia grozi kierowcy z Międzyzdrojów

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nawet 20 lat więzienia? Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertlenym pod wpływem środków odurzających
Nawet 20 lat więzienia? Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertlenym pod wpływem środków odurzających

35-letni kierowca, odpowiedzialny za dramatyczny wypadek w Międzyzdrojach, stanął dziś przed prokuraturą. W świetle tragicznych wydarzeń, śledczy zamierzają złożyć do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie sprawcy.

W sobotę wieczorem na ul. Dąbrówki w Międzyzdrojach doszło do dramatycznego zdarzenia, w wyniku którego dwie osoby dorosłe i 7-letnie dziecko poniosły śmierć, a nastolatka trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak został szybko schwytany przez funkcjonariuszy.

Śledztwo w tej sprawie przejęła prokuratura w Szczecinie. Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin w sobotę, a także w niedzielę. Zabezpieczono wszelkie niezbędne ślady pod nadzorem prokuratora.

35-letni kierowca, który dziś stanął przed prokuraturą, usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem środków odurzających i kierując pojazdem pod ich wpływem. Oskarżonemu grozi nawet 20 lat więzienia. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił udzielenia wyjaśnień.

Sprawa ta rzuca światło na problem prowadzenia pojazdów pod wpływem substancji odurzających. Stawia pytania o skuteczność środków zapobiegawczych oraz konieczność ich zaostrzenia w kontekście bezpieczeństwa ruchu drogowego. Czy kara 20 lat odsiadki wpłynie odstraszająco na kierowców, którzy prowadzą na podwójnym gazie?

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia