Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia 2023

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej kroplami deszczu.

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia w Polsce zachmurzenie będzie duże i całkowite, jedynie na południowym wschodzie przejściowo większe przejaśnienia. Przelotne opady deszczu, w Karpatach również deszczu ze śniegiem. Na wschodzie kraju niewykluczone burze. Temperatura maksymalna od 6°C na północnym wschodzie, około 10°C w centrum, do 12°C na południowym zachodzie. W dolinach karpackich około 2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, po południu przejściowo słabnący, zachodni. Nad morzem wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 50 km/h. W porywach do 100 km/h, zachodni i północno-zachodni. Wysoko w Karpatach porywy wiatru do 150 km/h, w Sudetach do 120 km/h, po południu słabnące. Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia

Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia – Katowice

W stolicy Górnego Śląska temperatura maksymalna wyniesie około 10°C, z kolei temperatura minimalna około 5°C, będzie zachmurzenie duże i całkowite, oraz przelotne opady deszczu, będzie wiało z zachodu z prędkością około 34 km/h.

Pogoda na dziś – Kraków

W Krakowie temperatura maksymalna do 11°C, temperatura minimalna około 5°C, duże i całkowite zachmurzenie ze zmiennymi opadami deszczu, wiatr z zachodu dość silny, w porywach osiągając 60-70 km/h.

Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia – Poznań

W stolicy Wielkopolski temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a temperatura minimalna około 4°C, zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu o zmiennej intensywności, wiatr dość silny z kierunków zachodnich z porywami do 50-70 km/h.

Pogoda na dziś – Warszawa

W Warszawie temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a minimalna około 4°C, zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, oraz przelotne opady deszczu, silny zachodni wiatr wiatr może osiągać w porywach prędkość do 60-80 km/h.

Pogoda w Poniedziałek 25 grudnia – Wrocław

We Wrocławiu temperatura maksymalna do 11°C, temperatura minimalna około 5°C. Na niebie zachmurzenie duże i całkowite z przelotnym deszczem o zmiennym stopniu intensywności. Wiatr zachodni dość silny, w porywach rozwijający prędkość 50-70 km/h.

Pogoda na dziś – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot z temperaturą maksymalną 7°C, temperatura minimalna około 3°C, będzie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami oraz przelotne opady deszczu o zmiennej intensywności, wiatr dość silny z kierunków zachodnich z porywami do 60-80 km/h.

Biometeo

Pierwszy dzień Bożego Narodzenia będzie w Polsce pochmurny i deszczowy. Wiatr będzie dość silny, w porywach osiągając prędkość do 80 km/h. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, a nastrój pogorszy porywisty, dość silny wiatr. Taka będzie pogoda w Poniedziałek 25 grudnia

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia