Pogoda we Wtorek 26 grudnia 2023

Dzisiejsza aura w Polsce, nie będzie sprzyjać spacerom i zabawom na świeżym powietrzu.

260

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 26 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby mokrej od deszczu
Dzisiejsza aura w Polsce będzie zmienna i niezbyt przyjemna.

Pogoda dziś w Polsce będzie zmienna i niezbyt przyjemna. Niebo będzie pokryte chmurami, z których miejscami będą padać opady deszczu, a na północy kraju także deszczu ze śniegiem. W górach spodziewane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 6°C na północnym wschodzie, przez około 10°C w centrum, do 11°C, 12°C na zachodzie i południu. W dolinach górskich będzie chłodniej, około 7°C, 8°C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągający prędkość do około 70 km/h. Nad morzem wiatr będzie jeszcze silniejszy, od 35 km/h do 50 km/h, z porywami do 90 km/h. Wysoko w górach wiatr będzie bardzo silny, z porywami do około 120 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i spadać. Pogoda we Wtorek 26 grudnia

Pogoda – Katowice

W Katowicach drugi dzień świąt będzie ciepły, ale wilgotny. Rano temperatura wyniesie około 5°C, a w ciągu dnia wzrośnie do 10°C. Od rana do wieczora będą padać słabe opady deszczu. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością od 8 do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 1009 hPa.

Pogoda we Wtorek 26 grudnia – Kraków

W Krakowie pogoda na dziś będzie pochmurna, ale z przejaśnieniami. W ciągu dnia spodziewane są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie aż 12°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością od 15 do 25 km/h, z porywami do 60-80 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie bardzo niskie i wyniesie 982 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu drugi dzień świąt będzie pochmurny i deszczowy. W ciągu dnia będą padać opady deszczu, o natężeniu od 1 do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C. Wiatr będzie wiał z zachodu, z prędkością od 20 do 30 km/h, z porywami do 60-70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 994 hPa.

Pogoda we Wtorek 26 grudnia – Warszawa

W Warszawie pogoda na dziś będzie zmienna i niepewna. W ciągu dnia niebo będzie zachmurzone, z większymi przejaśnieniami. Okresami będą padać opady deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 10°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością od 15 do 25 km/h, z porywami do 60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 989 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu drugi dzień świąt będzie chłodny i mokry. W ciągu dnia niebo będzie zachmurzone, z przejaśnieniami. Okresami będą padać opady deszczu, o natężeniu od 1 do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 11°C. Wiatr będzie wiał z zachodu, z prędkością od 15 do 25 km/h, z porywami do 60-70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 992 hPa.

Pogoda we Wtorek 26 grudnia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie drugi dzień świąt będzie wietrzny i zimny. W ciągu dnia niebo będzie zachmurzone, z przejaśnieniami. Miejscami będą padać opady deszczu, a na północy także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C. Wiatr będzie wiał z zachodu, z prędkością od 35 do 50 km/h, z porywami do 90 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie 1001 hPa.

Biometeo

Warunki biometeorologiczne na dziś w Polsce będą niekorzystne dla zdrowia i samopoczucia. Niskie ciśnienie atmosferyczne, duże zachmurzenie, opady deszczu i śniegu oraz silny wiatr będą sprzyjać pogorszeniu nastroju, obniżeniu koncentracji i wydolności fizycznej. Osoby z chorobami układu krążenia, oddechowego, reumatycznymi i alergicznymi mogą odczuwać nasilenie dolegliwości. Zaleca się ograniczenie aktywności na zewnątrz, ubieranie się warstwowo i dostosowanie termoizolacyjności odzieży do temperatury odczuwalnej. Indeks UV będzie niski, więc nie ma ryzyka poparzeń słonecznych. Ryzyko odmrożeń będzie niewielkie, ale należy chronić skórę twarzy i dłoni przed zimnym i suchym powietrzem. Pogoda we Wtorek 26 grudnia

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia