Pogoda w Środę 27 grudnia 2023

Niebo nad Polską będzie pokryte chmurami, ale nie powinno być większych opadów.

265

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 27 grudnia - biała mapka pogodowa Polski na tle ciemnego, zachmurzonego nieba z którego przebijają się promienie słońca
Prognoza pogody na środę.

Jeśli planujesz spędzić dzisiejszy dzień na świeżym powietrzu, musisz się przygotować na różne warunki atmosferyczne w zależności od tego, w jakiej części Polski się znajdujesz. Pogoda w Środę 27 grudnia

Pochmurno, ale bez opadów, temperatura zróżnicowana

Według prognozy pogody na środę 27 grudnia 2023, niebo nad Polską będzie pokryte chmurami, ale nie spodziewamy się większych opadów. Jedynie na wschodzie kraju może padać słaby deszcz lub deszcz ze śniegiem, ale nie przekroczy on 3 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach możemy liczyć na przejaśnienia i rozpogodzenia, zwłaszcza na zachodzie i południu.

Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie, gdzie termometry wskażą zaledwie 3°C, a najcieplej na Dolnym Śląsku, gdzie temperatura wzrośnie do 7°C. Wiatr będzie wiać z kierunków zachodnich i południowo-zachodnich, z prędkością od 19 do 70 km/h, w zależności od lokalizacji. Największe porywy wiatru wystąpią na wschodzie i południowym wschodzie Polski.

Pogoda w Środę 27 grudnia – Katowice

Mieszkańcy Katowic mogą spodziewać się częściowo zachmurzonego nieba, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a minimalna -1°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 19 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie będzie pogodnie, z niewielkimi chmurami. Temperatura osiągnie 6°C. Wiatr będzie umiarkowany, wiać z zachodu i słabnąć w ciągu dnia. Barometry wskażą 994 hPa.

Pogoda w Środę 27 grudnia – Poznań

W Poznaniu niebo będzie pochmurne, ale z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Warszawie będzie pochmurno, ale z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 25 km/h, rano może być silniejszy i osiągać 40-60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1006 hPa.

Pogoda w Środę 27 grudnia – Wrocław

We Wrocławiu będzie pogodnie, z niewielkimi chmurami. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C. Wiatr będzie wiać z zachodu i południowego zachodu z prędkością 15 km/h, słabnąć w ciągu dnia. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa.

Pogoda Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie dość pogodnie, z niewielkimi chmurami. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 20 km/h, rano może być silniejszy i osiągać 40-60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1016 hPa.

Biometeo

Wilgotność powietrza będzie wysoka, od 80 do ponad 90%, najwyższa na północnym zachodzie kraju. Komfort termiczny będzie zależał od regionu – na zachodzie będzie przyjemnie, w centrum – chłodno, a na wschodzie – zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na wschodzie, korzystne na południowym zachodzie i neutralne w centrum Polski.

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia