TCS przed nami, Orlen sponsorem skoczni w Oberstdorfie

Polska spółka Orlen została sponsorem tytularnym skoczni narciarskiej w Oberstdorfie. To korzystne przedsięwzięcie dla Orlenu i Polski. Orlen sponsorem skoczni w Oberstdorfie.

243

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

skocznia w Obersdorfie - Orlen sponsorem skoczni w Oberstdorfie
Orlen sponsorem skoczni w Oberstdorfie

Orlen Deutschland, spółka należąca do polskiej grupy energetycznej, została nowym sponsorem tytularnym skoczni narciarskiej w Oberstdorfie. Umowa została podpisana na cztery lata, a jej wartość nie została ujawniona. Orlen sponsorem skoczni w Oberstdorfie to fakt.

Turniej Czterech Skoczni rozpocznie się na skoczni sponsorowanej przez Orlen

Skocznia w Oberstdorfie to jeden z najsłynniejszych obiektów tego typu na świecie. Jest ona gospodarzem pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni, który rozpoczyna sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Orlen to jeden z największych sponsorów sportu w Polsce. Firma wspiera m.in. piłkarską reprezentację Polski, kluby piłkarskie, a także skoczków narciarskich.

Cena sponsorowania skoczni jest tajemnicą

Sponsorowanie skoczni w Oberstdorfie jest bez wątpienia korzystnym przedsięwzięciem dla Orlenu. Obiekt ten jest bardzo popularny w Niemczech, a także w innych krajach Europy. Sponsorowanie go pozwoli Orlenowi zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w tych regionach.

Sponsorowanie skoczni w Oberstdorfie jest również korzystne dla Polski. Skocznia ta jest wizytówką polskich skoków narciarskich. Jej sponsorowanie przez polską firmę może pomóc w promocji tego sportu w Niemczech i innych krajach.

Oczywiście, sponsorowanie skoczni w Oberstdorfie jest również kosztowne. Nie wiadomo, ile Orlen musiał zapłacić za to, by jego nazwa znalazła się w nazwie obiektu. Jednak, biorąc pod uwagę potencjalne korzyści, można stwierdzić, że jest to inwestycja, która może się opłacić.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia