Ministerstwo Rodziny o sikaniu pod wiatr Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, robi się ciekawie

Co mówi wpis na profilu Ministerstwa RP? Zachęcano w nim do sikania "pod wiatr Pana Prezydenta". Przyjrzyjmy się kontrowersyjnemu wpisowi i zastanówmy się, czy jest to czarny humor czy szara rzeczywistość władzy? Określmy, jaki jest skutek rosnącej polaryzacji społecznej w Polsce!

361

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

o sikaniu pod wiatr Pana Prezydenta
o sikaniu pod wiatr Pana Prezydenta

Za posłem Stanisławem Tyszką który zachował znikający wpis dla potomnych. Wpis na profilu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jest zdecydowanie obraźliwy i nie powinien był się pojawić. Jest to naruszenie zasad etyki urzędniczej i może mieć konsekwencje prawne. Czyli o sikaniu pod wiatr Pana Prezydenta pod wiatr.

Polska polityka to kabaret czy toaleta publiczna? pewnie mix

Odpowiedź na pytanie, czy to czarny humor, czy szara rzeczywistość w rządowych realiach, jest złożona. Z jednej strony, można argumentować, że to po prostu zły żart, który wymknął się spod kontroli. Z drugiej strony, można też dostrzec w tym wpisie element przejawu rosnącej polaryzacji społecznej i politycznej w Polsce. Na ministerialnym profilu społecznościowym o sikaniu pod wiatr Pana Prezydenta to nie lada zjawisko.

W ostatnich latach obserwujemy coraz więcej przypadków agresji słownej i fizycznej w przestrzeni publicznej. W mediach społecznościowych, a także w życiu codziennym, coraz częściej dochodzi do ataków na osoby o odmiennych poglądach. Wpis na profilu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej może być odbierany jako kolejny przykład tego trendu.

Niezależnie od tego, czy to czarny humor, czy szara rzeczywistość, wpis ten jest niepokojący. Pokazuje, że w Polsce coraz więcej osób jest gotowych na stosowanie agresji słownej w celu zwalczania swoich oponentów. Jest to niebezpieczny trend, który może mieć negatywne skutki dla społeczeństwa.

Minister Agnieszka Dziemianowicz-Bąk przeprosiła za wpis i zapowiedziała, że konsekwencje zostaną wyciągnięte. To dobry krok, ale należy pamiętać, że to nie wystarczy. Trzeba też podjąć działania, aby przeciwdziałać rosnącej agresji słownej w przestrzeni publicznej.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia