Dramat w Ostrowie Wielkopolskim: 17-latka oskarżona o usiłowanie zabójstwa babci

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

17-latka oskarżona o usiłowanie zabójstwa babci - co skłoniło nastolatkę do tak strasznego czynu?
17-latka oskarżona o usiłowanie zabójstwa babci - co skłoniło nastolatkę do tak strasznego czynu?

W czwartkowe popołudnie, 28 grudnia, nieco po godzinie 15:00, mieszkanie przy ulicy Bojanowskiego stało się miejscem dramatycznej sytuacji. 17-letnia wnuczka zaatakowała swoją babcię nożem, zadając jej poważne rany szyi, głowy i ręki. To tragiczne wydarzenie pozostawiło seniorkę w stanie głębokiego zagrożenia zdrowotnego.

17-latka oskarżona o usiłowanie zabójstwa

W czwartkowe popołudnie mieszkanie przy ulicy Bojanowskiego stało się miejscem przerażającego wydarzenia. 17-letnia wnuczka zaatakowała swoją 67-letnią babcię nożem. Okropny incydent miał miejsce po godzinie 15:00, a jego skutkiem są poważne rany w szyi, głowy i ręki seniorki. Babcia została przewieziona do szpitala, gdzie aktualnie przebywa na oddziale ortopedii. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Według relacji, zaraz przed tragicznym wydarzeniem, nastolatka poprosiła o przytulenie, co sprawia, że motywy tego ataku stają się jeszcze bardziej niepojęte. Interwencja policji doprowadziła do zatrzymania 17-latki. Dziewczyna przyznała się do winy. Aktualnie odpowiada przed sądem za usiłowanie zabójstwa. Sąd, po rozpatrzeniu sprawy, podjął decyzję o aresztowaniu dziewczyny na trzy miesiące.

Niezrozumiała Agresja

Relacje między nastolatką a seniorką uchodziły za bardzo dobre. Dziewczyna często odwiedzała swoją babcię, co budowało wrażenie silnej więzi rodzinnej. Policja i prokuratura prowadzą intensywne śledztwo, próbując rozwikłać tę mroczną tajemnicę. Brak jasnych motywacji sprawia, że wydarzenie to staje się jeszcze bardziej niepokojące. W trakcie dochodzenia, śledczy starają się zrozumieć, co mogło skłonić młodą kobietę do tak drastycznego kroku, szczególnie biorąc pod uwagę dotychczasowe dobre relacje rodzinne.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia