Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia 2024

Jeśli planowałeś powitać Nowy Rok na świeżym powietrzu, możesz się rozczarować.

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej zachlapanej deszczem i śniegiem

Pogoda na dziś nie zapowiada się zbyt przyjemnie. W większości kraju spodziewane są opady deszczu, a miejscami nawet deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura będzie dodatnia, ale nie przekroczy 8°C. Wiatr będzie umiarkowany, ale w górach może być silny i powodować zawieje i zamiecie śnieżne. Na północnym wschodzie możliwa jest gołoledź, która utrudni poruszanie się po drogach. Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia

Noworoczna aura

W ciągu dnia na północnym wschodzie będzie zachmurzenie całkowite oraz duże z opady deszczu. Deszcz ze śniegiem będzie padał na północnym wschodzie, z kolei w górach wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na północnym wschodzie, w niektórych miejscach możliwe opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. Na północy kraju pojawi się mgła, przez co widzialność będzie ograniczona do 200 m. Maksymalna temperatura na Suwalszczyźnie wyniesie 0°C, w centralnej Polsce około 4°C, na zachodzie do 8°C. Silne porywy wiatru w Karpatach osiągną do 75 km/h, w Sudetach do 90 km/h; w górach miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda – Katowice

W Katowicach dzień, 1 stycznia 2024 roku będzie pochmurny z przelotnymi opadami śniegu. Maksymalna temperatura wyniesie 5°C, a minimalna -2°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w Katowicach będzie wynosić około 1012 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia – Kraków

Pierwszy dzień 2024 roku w Krakowie będzie pochmurny z przejaśnieniami. Od rana do wieczora będą padać deszcz i śnieg. Temperatura będzie umiarkowana, od -1°C do 6°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością od 15 do 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczneosiągnie, w południe 997 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu, poniedziałkowa aura będzie pochmurna z rozpogodzeniami oraz przelotnymi opadami deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 6°C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia, osiągnie 997 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia – Warszawa

Pierwszy dzień roku 2024, przyniesie do Warszawy pochmurną pogodę, przewidywane są również opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C. Wiatr będzie słaby i zmienny. W południe, na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wrocław, w poniedziałek 1 stycznia będzie pochmurny z rozpogodzeniami, w ciągu dnia przelotne opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego-zachodu. W południe, na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 1 stycznia – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia i Sopot, tutaj poniedziałek będzie pochmurny i deszczowy, ze słabym i zmiennym wiatrem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4°C, a spadające ciśnienie atmosferyczne osiągnie 993 hPa.

Biometeo

Z powodu wysokiej wilgotności powietrza 80-95%, w całej Polsce odczuwalny będzie chłód, natomiast Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia