Pogoda w Niedzielę 7 stycznia 2024

259

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 7 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej pokrytej szronem

W zależności od tego, w jakiej części Polski dzisiaj się znajdziemy, możemy napotkać aurę słoneczną ale mroźną, lub pochmurną z opadami śniegu. Pogoda w Niedzielę 7 stycznia

Prognoza na dziś

W niedzielę 7 stycznia 2024 roku możemy spodziewać się zróżnicowanych warunków pogodowych w poszczególnych regionach kraju. Największy mróz zapanuje na północnym wschodzie, gdzie temperatura spadnie nawet do -13°C i właśnie tam zobaczymy najwięcej słońca, przebijającego się przez niewielkie zachmurzenie.

Na południu aura będzie odmienna, tam niebo będzie pokryte chmurami, z których spadnie sporo śniegu. W niektórych miejscach warstwa białego puchu może sięgnąć nawet 10 centymetrów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1°C, słaby lub umiarkowany wiatr będzie wiał z północnego wschodu.

W centrum kraju również mogą wystąpić opady śniegu, ale mniej obfite niż na południu kraju. Temperatura będzie się wahać od -6 do -3°C, powieje umiarkowany wiatr północno wschodni.

W górach silne podmuchy wiatru, mogą osiągać prędkość nawet 80 km/h. Wysoko w Tatrach i Bieszczadach może dojść do zawiei i zamieci śnieżnych.

Pogoda w Niedzielę 7 stycznia – Katowice

W Katowicach niedziela będzie pochmurna z przelotnymi opadami śniegu. Wiatr powieje z kierunku północno-wschodniego z prędkością 21 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie -3°C, a minimalna -6°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie umiarkowane, w granicach 1012 hPa.

Pogoda – Kraków

Niedziela w Krakowie zapowiada się jako pochmurna i śnieżna, z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie -3°C, a minimalna -5°C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni, a ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać i osiągnie 986 hPa.

Pogoda w Niedzielę 7 stycznia – Poznań

Niedzielna aura w Poznaniu będzie pochmurna, ale spodziewane są rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie -5°C, a minimalna -7°C. Pwieje umiarkowany, północno-wschodni wiatr, a ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać do 1010 hPa.

Pogoda – Warszawa

Stolica Polski będzie dzisiaj pochmurna i zimna, z możliwymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -6°, a minimalna -8°C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni, a ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć, osiągając poziom 1006 hPa.

Pogoda w Niedzielę 7 stycznia – Wrocław

Niedziela we Wrocławiu zapowiada się śnieżna i pochmurna, z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie -3°C, a minimalna -5°C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni, ciśnienie atmosferyczne wzrośnie do 1002 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie, będzie dzisiaj pochmurna pogoda z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie -6°C, a minimalna -8°C. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni, a ciśnienie osiągnie w środku dnia 1002 hPa.

Biometeo

Dzisiejsze warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. W przeważającej części Polski zapanuje zimno, a wilgotność powietrza wyniesie 60÷95%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia