Prezydent Andrzej Duda zaprasza Hołownię na spotkanie

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezydent podpisał ustawę budżetową, ale skierował ją do TK. Donald Tusk komentuje:
Prezydent podpisał ustawę budżetową, ale skierował ją do TK. Donald Tusk komentuje: "to bez znaczenia"

Do spotkania prezydenta z marszałkiem Sejmu ma dojść o godz. 13:30, w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent Andrzej Duda zaprasza Hołownię na spotkanie – o czym będą rozmawiać?

W dniu 8 stycznia 2024 roku, Prezydent Andrzej Duda zaprosił marszałka Sejmu, Szymona Hołownię, na spotkanie w Pałacu Prezydenckim o godzinie 13:30. Zaproszenie to wynika z narastającego kryzysu wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości, zwłaszcza dotyczącego Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego.

Marcin Mastalerek, szef Gabinetu Prezydenta RP, wypowiedział się na ten temat w programie na antenie TVN24. Podkreślił, że istnieje potrzeba rozwiązania sytuacji i przezwyciężenia panującego kryzysu. Zaznaczył, że prezydent wierzy, iż Hołownia przyjmie zaproszenie, ponieważ aktualnie mają miejsce istotne wydarzenia polityczne.

Mastalerek wyjaśnił, że sytuacja polityków PiS nie jest zrozumiała dla ogółu społeczeństwa, stąd też konieczne jest podjęcie działań mających na celu rozwiązanie problemu. Ponadto, szef Gabinetu Prezydenta zaznaczył, że Andrzej Duda działał skutecznie i wręcz podręcznikowo, ułaskawiając ministrów.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia