Pogoda we Wtorek 16 stycznia 2024

Czeka nas pochmurny dzień z przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Będzie zimno.

229

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 16 stycznia - biała mapka pogodowa na tle zachmurzonego nieba z przejaśnieniami.

Dzisiejszy dzień, w całym kraju będzie pochmurny, a miejscami spadnie śnieg. Temperatura nie przekroczy 1 stopnia Celsjusza, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda we Wtorek 16 stycznia

Wtorek 16 stycznia w Polsce

Wschód i południe Polski mogą spodziewać się opadów śniegu, które miejscami będą intensywne. Na Mazurach, Suwalszczyźnie i w południowych regionach kraju przybędzie do 3 cm białego puchu. Na północnym wschodzie lokalnie pokrywa śnieżna wzrośnie o około 5 cm. W tych rejonach wystąpią również silne porywy wiatru, dochodzące do 55 km/h, a w rejonie Zatoki Gdańskiej nawet do 60 km/h.

Na zachodzie i w centrum kraju nie prognozuje się większych opadów, lecz niebo będzie pochmurne. Temperatura maksymalna wyniesie od -6°C na Suwalszczyźnie do 1°C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby lub umiarkowany wiatr, z kierunków zachodnich. Wysoko w Karpatach porywy wiatru osiągną do 70 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach spodziewane są opady śniegu, które mogą trwać przez cały dzień. Temperatura maksymalna wyniesie -1°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 21 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1010 hPa.

Pogoda we Wtorek 16 stycznia – Kraków

W Krakowie niebo będzie zachmurzone, z niemal ciągłymi opadami śniegu. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do -1°C, a w nocy spadnie do -6°C. Zachodni wiatr będzie wiać z prędkością 23 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 978 hPa.

Pogoda – Poznań

Wtorek w Poznaniu będzie pochmurny, z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -5°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 19 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 997 hPa.

Pogoda we Wtorek 16 stycznia – Warszawa

W stolicy nie uświadczymy słońca, ale też nie spadnie śnieg. Niebo będzie pochmurne, z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura osiągnie maksymalnie -3°C, a minimalnie -8°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 18 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 992 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu niebo będzie pochmurne, a opady śniegu będą się utrzymywać przez większą część dnia. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -4°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 994 hPa.

Pogoda we Wtorek 16 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie niebo będzie przeważnie pogodne. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie wiać z zachodu i północnego zachodu z prędkością 25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1004 hPa.

Biomet

Wtorek będzie zimny, a wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od około 90% w północno-zachodniej Polsce do ponad 95% na południu i wschodzie. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne w całym kraju.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia