Pogoda w Środę 17 stycznia 2024

Uwaga na marznący deszcz w Polsce południowej, będzie ślisko.

236

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 17 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle jednolicie zachmurzonego nieba. Ze szczeliny w chmurach przedostają się promienie słoneczne.

Środa będzie zimna z neutralnymi warunkami biometeorologicznymi. Spoza powszechnie panującego zachmurzenia, czasami wyjrzy słońce. Pogoda w Środę 17 stycznia

Prognoza na Środę

17 stycznia zapowiada się jako dzień pochmurny z chwilami rozpogodzeń, a nawet słońcem. Na przeważającym obszarze kraju termometry wskażą od -2°C do 1°C. Większe zachmurzenie oraz słabe, zanikające opady śniegu poniżej centymetra prognozowane są na Suwalszczyźnie. Wieczorem będzie wzrastać zachmurzenie w południowej Polsce, tam spodziewane są opad śniegu, przechodzące w deszcz, który zamarzając spowoduje gołoledź. Na termometrach zobaczymy w dzień od -5°C na Suwalszczyźnie do 3°C na Dolnym Śląsku. Południowy i umiarkowany wiatr, może osiągać w porywach 40÷60 km/h, wieczorem nawet 80 km/h. Natomiast w Karpatach prędkość wiatru może w porywach osiągać 100 km/h.

Pogoda – Katowice

Środa w Katowicach, będzie pochmurna z przelotnymi opadami marznącej mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C, a minimalna -12°C. Wiatr będzie wiać z południowego wschodu z prędkością 13 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1015 hPa.

Pogoda w Środę 17 stycznia – Kraków

W grodzie Kraka środa będzie pogodna. Gdy wzrośnie zachmurzenie, możliwe są wieczorne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2°C. Umiarkowany, południowy może w porywach osiągać 40÷60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 973 hPa.

Pogoda – Poznań

Stolica Wielkopolski będzie dzisiaj cieszyć się z pogodnej środy. Termometry pokażą 0°C. Umiarkowany wiatr południowy i południowo-zachodni, może w porywach osiągać 40÷60 km/h. Barometry wskażą w południe 986 hPa.

Pogoda w Środę 17 stycznia – Warszawa

W Stolicy zachmurzenie będzie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie -1°C. Umiarkowany wiatr powieje z południa oraz południowego wschodu, w porywach może osiągnąć 40÷60 km/h. W środku dnia barometry wskażą 990 hPa.

Pogoda – Wrocław

Po pogodnym poranku we Wrocławiu, niebo będzie się chmurzyć, a wieczorem zacznie padać śnieg. Maksymalna temperatura wyniesie 3°C. Wiatr południowy i południowo-zachodni, umiarkowany, z okresowymi porywami 40÷60 km/h. W południe barometry wskażą 983 hPa.

Pogoda w Środę 17 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie dzisiejszy dzień będzie pogodny. Na termometach zobaczymy maksymalnie -1°C. Będzie wiał umiarkowany, południowy wiatr, który w porywach może przekraczać 60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 999 hPa.

Biomet

Środowe warunki biometeorologiczne zapowiadają się neutralnie. Wszyscy będziemy odczuwać zimno, a wilgotność powietrza w ciągu dnia, wyniesie w zależności od regionu od 70 do ponad 90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia