Auta z krakowskich ulic na aukcji. Ceny wywoławcze od 1500 zł

Aukcja aut zholowanych z ulic to ciekawy pomysł na zakup pojazdu w atrakcyjnej cenie. Warto jednak zrobić rzetelny przegląd takiego wehikuł, aby nie natknąć się na niemiłą niespodziankę i w rezultacie - więcej stracić niż zyskać

307

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Auta z krakowskich ulic na aukcji. Ciekawa inicjatywa, dzieki której można nabyć dobre auto w przystępnej cenie - warunek jest jeden - znać się na motoryzacji ;)
Auta z krakowskich ulic na aukcji. Ciekawa inicjatywa, dzieki której można nabyć dobre auto w przystępnej cenie - warunek jest jeden - znać się na motoryzacji ;)

W Krakowie ruszyła aukcja pojazdów, które zostały zholowane z ulic. „W ofercie znajdują się 22 samochody, w tym prawdziwe perełki motoryzacji” – informuje Krzysztof Wojdowski z Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Auta z krakowskich ulic na aukcji – Klasyczne i sportowe modele

Wśród pojazdów, które trafią pod młotek, znajdują się m.in.:

  • kolekcjonerski Żuk z 1987 r.
  • amerykański SUV Cadillac SRX z 2005 r.
  • sportowe coupé BMW 118 z 2013 r.
  • Toyota RAV 4 z 2005 r.
  • Audi Cabrio z 1996 r.

Ceny wywoławcze od tysiąca złotych

Ceny wywoławcze są atrakcyjne i zaczynają się od tysiąca złotych. Jednak jak podkreśla ekspert motoryzacyjny Michał Domański, przed zakupem warto dokładnie sprawdzić stan techniczny pojazdu.

– Auta, które trafiają na aukcje, często mają za sobą burzliwą historię. Mogły być uszkodzone w wypadkach, źle utrzymywane lub nieregularnie serwisowane – mówi Domański. – Dlatego przed zakupem warto dokładnie obejrzeć samochód i poprosić o opinię fachowca – dodaje.

Aukcja pojazdów z krakowskich ulic to szansa na zakup ciekawego samochodu w atrakcyjnej cenie. Jednak przed zakupem warto dokładnie sprawdzić stan techniczny pojazdu i upewnić się, że jest on wart swojej ceny.

Aukcja potrwa do 13 lutego

Oferty można składać do 13 lutego (w tym okresie należy wpłacić również wymagane wadium, w wysokości 500 zł). Pojazdy będzie można zobaczyć 5 lutego, w godz. 11.00 – 14.00. Aukcja odbędzie się w siedzibie Zarządu Dróg Miasta Krakowa przy ul. Józefa Rzebika 6.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia