Pogoda w Niedzielę 28 stycznia 2024

Dzisiejsza aura będzie dla nas nieco łaskawsza, opady spodziewane są jedynie na wschodzie i w centrum.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 28 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle ciemnej pokrywy chmur z której przebijają się ostre promienie słońca.

Zapowiada się pochmurny dzień. Tylko w części kraju pojawi się szansa na przejaśnienia. Termometry pokażą do 8 stopni Celsjusza, a aura wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie. Pogoda w Niedzielę 28 stycznia

Prognoza dla Polski

Niedziela będzie pochmurnym dniem w większości kraju, tylko mieszkańcy zachodnich i południowo-zachodnich terenów, mogą spodziewać się większych przejaśnień i rozpogodzeń. Z pochmurnego nieba w centrum i na wschodzie Polski miejscami spadnie słaby deszcz. Na Podlasiu i Lubelszczyźnie możliwe są także opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Opady będą zanikać na południu kraju.

Dzisiejsze temperatury będą niskie, bez przymrozków. Najchłodniej będzie na wschodzie i południu kraju, gdzie termometry pokażą od -1°C do 1°C. W centrum kraju temperatura wyniesie około 3°C, a na zachodzie kraju dojdzie do 7°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich, jedynie na zachodzie z kierunków południowych. Na wschodzie kraju wiatr będzie okresami silniejszy.

Pogoda – Katowice

Niedziela w Katowicach będzie pochmurna z przejaśnieniami i raczej bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a minimalna -6°C. Temperatura odczuwalna będzie niższa od temperatury rzeczywistej ze względu na chłodny wiatr, a ten powieje z zachodu z prędkością 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1020 hPa.

Pogoda w Niedzielę 28 stycznia – Kraków

Dla Krakowa na niedzielę prognozowane jest duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 4°C. Wiać będzie słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda – Poznań

W niedzielę w Poznaniu zapowiada się duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 6°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie i w południe wyniesie 1026 hPa.

Pogoda w Niedzielę 28 stycznia – Warszawa

Zachmurzenie w niedzielę w Warszawie będzie duże, z okresowymi opadami słabego deszczu. Termometry pokażą do 5°C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w środku dnia sięgnie 1024 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu poranek będzie pochmurny, ale z biegiem dnia pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura dojdzie do 7°C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda w Niedzielę 28 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie, zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Możliwe są przelotne opady słabego deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5°C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe jego wartość osiągnie 1035 hPa.

Biometeo

Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na terenie całego kraju. Przyczyni się do tego uczucie chłodu i wilgotność powietrza, która przekroczy od 90% na wschodzie Polski do 70% na zachodzie.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia