Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia 2024

Dzisiejszy dzień upłynie bez opadów.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle pogodnego, zimowego nieba.

Czeka nas chłodny i pochmurny dzień z wieloma przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Neutralne warunki biometeorologiczne oraz wiele chwil ze słońcem, powinny zapewnić nam udany dzień. Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia

Prognoza dla Polski

W Poniedziałek w całym kraju towarzyszyć na będzie uczucie chłodu, a temperatura maksymalna nie przekroczy 10°C. Najchłodniej będzie na wschodzie i w górach, ledwie 1÷2°C. Najwyższe temperatury będą na Dolnym Śląsku i zachodzie kraju 8÷10°C.

Nie przewiduje się jakichkolwiek opadów, niebo będzie pochmurne z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Jedynie na wschodzie kraju zachmurzenie będzie duże, a do południa mogą się utrzymywać mgły ograniczające widzialność do 200 m. W pozostałych regionach zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane.

W poniedziałek powieje południowy, umiarkowany wiatr, który na północy i na Przedgórzu Sudeckim będzie okresami porywisty i dość silny. Osiągający w porywach 50÷60 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach dzień będzie słoneczny z niewielkim zachmurzeniem, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a minimalna -1°C. Południowy wiatr będzie wiać z prędkością 14÷16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1020 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia – Kraków

Kraków będzie dzisiaj cieszył się dobrą jakością powietrza oraz pogodną aurą. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a wiatr powieje z południa i będzie umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1010 hPa.

Pogoda – Poznań

Poniedziałkowa aura w Poznaniu będzie pogodna i przyjemna, zachmurzenie pojawi się dopiero po południu. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, powieje południowy, umiarkowany wiatr, chwilami silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 1022 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia – Warszawa

W Poniedziałek niebo nad Stolicą będzie pogodne i bezchmurne. Termometry pokażą maksymalnie 6°C, południowy, umiarkowany wiatr, będzie chwilami silniejszy. Ciśnienie osiągnie w południe 1024 hPa.

Pogoda – Wrocław

Poniedziałek we Wrocławiu będzie pogodny, zachmurzenie pojawi się po południu, bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10°C, a wiatr południowy, okaże się umiarkowany. Ciśnienie wyniesie w południe 1020 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 29 stycznia – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot, w poniedziałek będą cieszyć się pogodnym dniem. Po południu będzie się chmurzyć, ale bez opadów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 7°C, a południowy wiatr będzie umiarkowany i dość silny. Barometry wskażą w południe 1032 hPa.

Biomet

W poniedziałek będziemy się cieszyć z neutralnych warunków biometeorologicznych w całym kraju. Panować będzie wilgotność powietrza na poziomie 60%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia