Pogoda w Środę 31 stycznia 2024

Nie mamy co liczyć na wiele chwil ze słońcem, w ostatnim dniu miesiąca.

215

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 31 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej kroplami deszczu. W tle pochmurny, rozmyty krajobraz.

W całym kraju będzie dzisiaj pochmurno z miejscowymi opadami deszczu. W górach możliwy deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura nie przekroczy 8 stopni Celsjusza, a wiatr będzie wiać z południowego zachodu i zachodu. Warunki biometeorologiczne będą neutralne. Pogoda w Środę 31 stycznia

Aura w kraju

Środowa aura nie będzie nastrajała do długiego przebywania na świeżym powietrzu. A to za sprawą dużego zachmurzenia w całym kraju, miejscami spodziewane są opady deszczu, a w górach deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Nie będą to obfite opady, maksymalnie do jednego litra na metr kwadratowy.

Najniższe temperatury ok. 3°C, pokażą termometry w podgórskich rejonach Karpat oraz na Suwalszczyźnie. Na termometrach w centrum zobaczymy ok. 6°C, najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, 8°C. Wiać będzie słaby i umiarkowany wiatr, miejscami porywisty, nad morzem dość silny do 40 km/h, a w porywach do 65 km/h.

Pogoda w Środę 31 stycznia – Katowice

Katowicki niebo będzie pokryte chmurami, a w godzinach popołudniowych i wieczornych spadnie przelotny deszcz. Temperatura nie przekroczy 4°, a w nocy spadnie do 1°C. Wiatr będzie wiać z południowego zachodu z prędkością do 21 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie około 1025 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków nie ma co liczyć na powtórkę wtorkowej prognozy. Zachmurzenie będzie duże i wzrośnie do całkowitego. W drugiej części dnia możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 5÷6°C. Umiarkowany wiatr będzie, wiać będzie z zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1006 hPa.

Pogoda w Środę 31 stycznia – Poznań

W ostatnim dniu miesiąca w Poznaniu będzie dominować pochmurne niebo z rozpogodzeniami. W pierwszej części dnia może popadać słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 5÷6°C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, i wiać będzie z południowego zachodu i zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie średnie i wyniesie w południe 1018 hPa.

Pogoda – Warszawa

Również w Stolicy niebo będzie pochmurne, a w drugiej części dnia spadnie słaby, przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 6÷7°C. Z południowego zachodu, powieje umiarkowany wiatr. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1015 hPa.

Pogoda w Środę 31 stycznia – Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia zobaczą dzisiaj pochmurne niebo z rozpogodzeniami. W pierwszej części dnia spadnie słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 5÷6°C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, z południowego zachodu i zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie średnie i wyniesie w południe 1017 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie niebo będzie pochmurne, z miejscowymi opadami deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 5÷6°C. Wiać będzie silny zachodni wiatratr. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1013 hPa.

Biomet

Na terenie całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny, wilgotność powietrza osiągnie 70÷95%. Panować będą neutralne warunki biometeorologiczne.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia