Pogoda w Czwartek 1 lutego 2024

Ponownie aura przypomni nam, że wciąż mamy zimę.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 1 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej pokrytej kroplami deszczu i deszczu ze śniegiem.

Silny wiatr potęgujący uczucie chłodu, opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Niska temperatura i spadek ciśnienia atmosferycznego. Wszystko to spowoduje niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Czwartek 1 lutego

Dzisiejsza pogoda w kraju

Na terenie całego kraju możemy spodziewać się dużego zachmurzenia z opadami oraz silnego wiatru. Większe przejaśnienia i rozpogodzenia, możliwe na zachodzie. Na wschodzie i północy Polski, mogą wystąpić opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W górach może spaść 7 cm śniegu, co może utrudniać ruch drogowy. Temperatura maksymalna nie przekroczy 8°C, a w niektórych miejscach będzie zaledwie 2°C. Zachodni wiatr na większości obszaru kraju, będzie osiągał prędkość do 60 km/h, a na północy i nad morzem do 90 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie spadać.

Pogoda – Katowice

W Katowicach będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu, głównie w godzinach porannych i popołudniowych. Temperatura maksymalna osiągnie 5°C, a minimalna 1°C. Wiatr będzie wiać z zachodu z prędkością około 20 km/h. Ciśnienie będzie wynosić około 1020 hPa.

Pogoda w Czwartek 1 lutego – Kraków

Kraków również nie uniknie opadów, głównie będzie to deszcz, ale miejscami także śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie 5°C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, z kierunku zachodniego. Ciśnienie będzie spadać, osiągając poziom 993 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami oraz opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a zachodni wiatr będzie wiać z prędkością do 60 km/h. Ciśnienie będzie spadać, osiągając poziom 1010 hPa.

Pogoda w Czwartek 1 lutego – Warszawa

W Czwartek Stolicę będą nękać opady deszczu i śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 5°C, zachodni wiatr będzie wiać z prędkością do 60 km/h. Ciśnienie będzie wynosić około 1004 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu będzie pochmurno z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 8°C, wiatr będzie zachodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie będzie wynosić około 1012 hPa.

Pogoda w Czwartek 1 lutego – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie, dzisiaj będzie duże zachmurzenie z opadami deszczu, miejscami także śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie silny i bardzo silny, z kierunku zachodniego, może osiągać prędkość do 90 km/h. Ciśnienie będzie wynosić około 1008 hPa.

Biomet

W całym kraju będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne. Przyczynią się do tego silny wiatr, opady oraz niska temperatura, spadek ciśnienia atmosferycznego. Wilgotność powietrza osiągnie 90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia