Pogoda w Niedzielę 4 lutego 2024

Dzisiejsza aura, będzie kontynuacją tej znanej nam z wczoraj, czyli pochmurno-deszczowo-wietrznie.

215

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 4 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej pokrytej kroplami deszczu.

W całej Polsce spodziewane są opady deszczu, a miejscami deszczu ze śniegiem. Dodatkowo, silny wiatr z zachodu będzie nam utrudniać poruszanie się oraz wpływać negatywnie na nasze samopoczucie. Biomet niekorzystny. Pogoda w Niedzielę 4 lutego

Prognoza na dzisiaj

Nie liczmy dzisiaj na słoneczny dzień. Niebo mocno przykryją chmury, z których będzie padać deszcz. W niektórych rejonach, zwłaszcza na północy i wschodzie kraju, możliwe opady deszczu ze śniegiem. Suma opadów wyniesie od 1 do 5 litrów/m².

Temperatura powietrza będzie zróżnicowana, od 4°C na Suwalszczyźnie, po 11°C na Dolnym Śląsku. Średnia temperatura dla całego kraju wyniesie około 8°C.

Odczuwalne temperatury będą niższe z powodu silnego zachodniego wiatru, który będzie wiał z prędkością 40÷80 km/h, a w porywach nawet do 90 km/h. Najmocniejsze podmuchy wiatru do 140 km/h, przewidywane są w górach i na wybrzeżu.

Pogoda – Katowice

W Katowicach będzie pochmurno i deszczowo. Temperatura będzie umiarkowana, ale odczuwalna będzie niższa ze względu na zachodni wiatr, wiejący z prędkością 26 km/h . Termometry wskażą maksymalnie 9°C, minimalnie 3°C. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1005 hPa.

Pogoda w Niedzielę 4 lutego – Kraków

W Krakowie będzie dzisiaj duże zachmurzenie z opadami deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 10°C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach powieje z prędkością 50÷70 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 985 hPa.

Pogoda – Poznań

W niedzielę Poznań będą przykrywać gęste chmury, z których będzie padał deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C. Dość silny i umiarkowany wiatr będzie wiał z zachodu, w porywach osiągnie 60÷80 km/h. Barometry wskażą w południe 1002 hPa.

Pogoda w Niedzielę 4 lutego – Warszawa

Niedziela upłynie mieszkańcom Stolicy pod znakiem opadów deszczu z mocno zachmurzonego nieba. Na termometrach maksymalnie 7°C. Umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, osiągnie w porywach 40÷70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 997 hPa.

Pogoda – Wrocław

W niedzielę we Wrocławiu zachmurzenie będzie duże z opopadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11°C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągający prędkość 60÷80 km/h. Ciśnienie wyniesie w południe 1000 hPa.

Pogoda w Niedzielę 4 lutego – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie niedzielne niebo przykryją deszczowe chmury, a z nich spadnie deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 7°C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach 60÷80 km/h. Ciśnienie w środku dnia wyniesie 1004 hPa.

Biomet

Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne w całej Polsce, a wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie 80÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia