Pogoda w Sobotę 10 lutego 2024

Od zimowych temperatur w północno-wschodniej Polsce, po wiosenne 14°C na Dolnym Sląsku.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 10 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle pochmurnego nieba, z przebijającymi się promieniami słońca.

W zależności od regionu kraju, będzie zimno i mokro na północy, a cieplej i słonecznie na południu Polski gdzie przez chmury będzie się przebijać się słońce. Na termometrach zobaczymy od 0 do 14°C. Pogoda w Sobotę 10 lutego

W Polsce

Dzisiejsza aura będzie bardzo zmienna. W rejonie Mazur oraz Podlasia, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem i deszczu, miejscami będą one marznąć na zimnej nawierzchni, wywołując gołoledź. Opadów deszczu mogą się spodziewać mieszkańcy Pomorza, Kujaw, Lubelszczyzny oraz części Mazowsza. Tutaj zachmurzenie będzie duże, z maksymalną temperaturą 4°C.

Znacznie lepsza pogoda zapanuje na południu kraju. W miejscach, gdzie nie będzie padać, pojawią się większe przejaśnienia i rozpogodzenia. W centrum kraju temperatura wzrośnie do 9°C, a najcieplej będzie na Dolnym Śląsku 14°C.

Wiatr w górach może w porywach osiągać 90 km/h.

Pogoda – Katowice

Sobota w Katowicach , zapowiada się pochmurna z przelotnymi opadami deszczu. Według prognozy, temperatura maksymalna osiągnie 8°C, a minimalna 4°C. Słaby, południowo-wschodni wiatr będzie wiał z prędkością 9 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 995 hPa.

Pogoda w Sobotę 10 lutego – Kraków

W Krakowie spodziewane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Nie będzie padać, a temperatura maksymalna wyniesie 13°C. Południowy i południowo-wschodni wiatr będzie przeważnie słaby. Ciśnienie będzie spadać, w południe osiągnie 966 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu zapanuje dziś duże zachmurzenie z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Dzień upłynie bez opadów, a na termometrach maksymalnie 11°C. Powieje słaby wiatr, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie spadać, w środku dnia osiągnie 982 hPa.

Pogoda w Sobotę 10 lutego – Warszawa

Poranek w Stolicy będzie nieprzyjemny, z dużym zachmurzeniem i opadami deszczu. Po południu wypogodzi się i słońce będzie się przebijać przez chmury. Termometry pokażą maksymalnie 7°C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni i wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, a w południe wyniesie 984 hPa.

Pogoda -Wrocław

Sobota we Wrocławiu będzie ciepła, duże zachmurzenie z przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Nie przewiduje się opadów, a maksymalna temperatura wyniesie aż 14°C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie będzie spadać, w południe na barometrach zobaczymy 978 hPa.

Pogoda w Sobotę 10 lutego – Trójmiasto

Sobotnia aura w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie nieprzyjemna. Z pokrytego chmurami nieba będzie padać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C, a południowo-wschodni i wschodni wiatr, będzie umiarkowany. Ciśnienie będzie spadało, w południe wyniesie 986 hPa.

Biomet

Warunki biometeorologiczne będą neutralne na zachodzie, częściowo w centrum i na południu kraju, na pozostałym obszarze będą niekorzystne. Wilgotność powietrza osiągnie 80÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia