Pogoda w Niedzielę 11 lutego 2024

Panujące na zewnątrz warunki, skłonią nas dzisiaj do spędzenia czasu z dobrą książką.

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 11 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej, pokrytej kroplami deszczu. Za oknem ciemno-szare niebo.

Niedzielna pogoda nie będzie zachęcać do spacerów i podróży. Obszar całego kraju przykryją chmury, z których będzie padał deszcz. Maksymalna temperatura nie przekroczy 14 stopni Celsjusza. W wielu miejscach możliwe silniejsze podmuchy wiatru. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda w Niedzielę 11 lutego

Prognoza ogólna

W całym kraju, zachmurzenie będzie duże i całkowite, i raczej bez przejaśnień lub rozpogodzeń. Miejscami mogą pojawić się mgły, ograniczające widzialność do 300 m. Niemal wszędzie będzie padał deszcz, oprócz regionów południowo-wschodnich. W Tatrach i Sudetach możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4°C na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 9°C w centrum kraju, do 14°C na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu. Temperatura minimalna spadnie do 2°C na północy oraz 7°C na południu.

W ciągu dnia będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków wschodnich i południowo-wschodnich. Tylko w górach i na wybrzeżu, może być silniejszy i porywisty.

Pogoda w Niedzielę 11 lutego – Katowice

Niedziela w Katowicach będzie pochmurna, deszczowa i mglista. Zachmurzenie będzie duże, a umiarkowane opady deszczu potrwają cały dzień. Temperatura maksymalna wyniesie 7°, a minimalna 3°C. Wiatr będzie słaby, z kierunku południowo-zachodniego, o prędkości około 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa i będzie rosnąć.

Pogoda – Kraków

Mieszkańcy Krakowa będą cieszyć się temperaturą 13°C, ale niebo nad miastem będzie zachmurzone, i niemal bez przerwy będzie padał deszcz. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południowego wschodu, o prędkości około 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne spadnie do 965 hPa i będzie maleć.

Pogoda w Niedzielę 11 lutego – Poznań

Niedziela w Poznaniu będzie pochmurna i deszczowa, z temperaturą nie przekraczającą 10°C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał, ze średnią prędkością 14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne i wyniesie 980 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy przez cały dzień będzie duże zachmurzenie, z całodniowymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 11°C, a minimalna 5°C. Wschodni wiatr, będzie ze średnią prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne i wyniesie 983 hPa.

Pogoda w Niedzielę 11 lutego – Wrocław

Aura we Wrocławiu będzie podobna do tej w całym kraju. Niebo będzie pochmurne i deszczowe, a na termometrach zobaczymy maksymalnie 12°C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, o prędkości około 13 km/h. Ciśnienie atmosferyczne spadnie do 976 hPa i będzie maleć.

Pogoda – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą musiały zmierzyć się dzisiaj z zachmurzeniem i opadami deszczu, ale także silniejszym wiatrem, który będzie wiał ze wschodu, z prędkością 20 km/h, a w porywach nawet 40 km/h. Termometry wskażą maksymalnie 7°C, a minimalnie 4°C. Ciśnienie atmosferyczne Będzie stabilne i wyniesie 997 hPa.

Biomet

Na obszarze całej Polski, będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne. Wilgotność powietrza osiągnie ponad 90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia