Pogoda w Piątek 16 lutego 2024

Pomimo, że mamy połowę lutego w Piątek czeka nas wiosenna aura.

145

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 16 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle niemal bezchmurnego, błękitnego nieba. Świeci słońce.

Dawno nie mieliśmy tak pogodnego dnia, na terenie całego kraju. Piątek będą rozświetlać promienie słoneczne, a temperatura maksymalna osiągnie 17 stopni Celsjusza. W całej Polsce zapanują korzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Piątek 16 lutego

W Polsce

W Piątek czeka nas wiele słonecznych chwil. Przez cały dzień, niemal nad całym obszarem kraju, panować będzie małe i umiarkowane zachmurzenie. W drugiej połowie dnia, na północy może ono wzrosnąć do dużego ze słabymi opadami deszczu.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8÷10°C na wschodzie, przez 12÷14°C w części centralnej, do 15°C na zachodzie. Na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku do 17°C. W całym kraju południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, jedynie na północy i zachodzie, okresowo porywisty.

Pogoda – Katowice

W Katowicach możemy spodziewać się dzisiaj częściowo zachmurzonego nieba, nie przewiduje się opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 13°C, a minimalna 2°C. Z południa będzie wiał umiarkowany wiatr z prędkością ok. 14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa.

Pogoda w Piątek 16 lutego – Kraków

Piątek w grodzie Kraka będzie ciepły i słoneczny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Barometry pokażą w południe 991 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu będzie dziś panować zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna ok. 15°C. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr z południa. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1006 hPa.

Pogoda w Piątek 16 lutego – Warszawa

Piątek w Stolicy będzie dniem przeważnie słonecznym. Temperatura maksymalna 13°C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie w środku dnia wyniesie 1007 hPa.

Pogoda – Wrocław

W Piątek nad Wrocławiem, niebo będzie umiarkowanie zachmurzone z przejaśnieniami. Termometry wskażą maksymalnie 16°C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z południa. Ciśnienie w południe osiągnie 1003 hPa

Pogoda w Piątek 16 lutego – Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie ciepły i pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie 13°C. Z południa będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, w porywach silniejszy. W środku dnia barometry wskażą 1016 hPa.

Biomet

W całej Polsce będą panować korzystne warunki biometeorologiczne, oraz komfort termiczny. Wilgotność powietrza wyniesie 60÷70%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia