Pogoda we Wtorek 20 lutego 2024

Dzisiaj przydadzą się ciepła i nieprzemakalna kurtka, oraz parasol

225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 20 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle okiennej szyby. Widok niewyraźny z powodu licznych kropel deszczu.

Wtorkowa aura będzie bardzo podobna do wczorajszej, a to oznacza zachmurzone niebo i opady deszczu w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 3 do 10 stopni Celsjusza. Na obszarze całej Polski zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda we Wtorek 20 lutego

Prognoza dla całego kraju

Front atmosferyczny, który dotarł do Polski przyniósł duże zachmurzenie z opadami deszczu. Na obszarach północno-wschodnich prognozowane są opady deszczu ze śniegiem, a w Tatrach spadnie 8 cm śniegu. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków zachodnich, na pólnocy nieco silniejszy. Jak zwykle w Sudetach, prędkość wiatru będzie największa i osiągnie ok. 85 km/h.

W Polsce północno-wschodniej, termometry pokażą maksymalnie 2°C, a na pozostałym obszarze 4÷9°C.

Pogoda we Wtorek 20 lutego – Katowice

W Katowicach podobnie jak w innych miastach , z mocno zachmurzonego nieba będzie padać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C, a minimalna 1°C. Słaby, zachodni wiatr powieje z prędkością 5÷10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

We Wtorek nad Krakowem będzie pochmurno i będzie padać deszcz. Termometry maksymalnie pokażą 8°C, a minimalnie 2°C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z zachodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 993 hPa.

Pogoda we Wtorek 20 lutego – Poznań

W Poznaniu również będzie duże zachmurzenie z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, a minimalna 3°C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy dzień będzie będzie pochmurny, z opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 7°C, a minimalna 3°C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa.

Pogoda we Wtorek 20 lutego – Wrocław

Wrocław będzie dzisiaj najcieplejszym miastem, ale również pochmurnym i deszczowym. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, a minimalna 4°C. Wiejący z zachodu wiatr będzie, słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1006 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

We Wtorek w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie pochmurno i deszczowo. Termometry wskażą maksymalnie 7°C, a minimalnie 2°C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, z silniejszymi porywami. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa.

Biomet

Wilgotność powietrza w całej Polsce przekroczy 90%, panować będą niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia