Pogoda w Niedzielę 25 lutego 2024

219

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 25 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle niebieskiego nieba pokrytego obłokami.

Dzisiejsza aura w zależności od lokalizacji, będzie niezwykle zróżnicowana. Od niemalże bezchmurnego i słonecznego nieba, po deszczowe chmury z opadami. Na termometrach zobaczymy od 8 do 15 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne neutralne. Pogoda w Niedzielę 25 lutego

Pogoda w Polsce

Polska znalazła się na styku niżów znad zachodniej i północnej Europy oraz wyżu znad Rosji. To powoduje, że chłodna i wilgotna masa polarnego powietrza, stopniowo ustępuje miejsca cieplejszemu i bardziej suchemu powietrzu z południa. Nad wschodnimi i północnymi obszarami kraju dominować będzie zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu, miejscami mogą one przekroczyć 3 litry/m². Na południu i zachodzie, pogoda będzie pochmurna, ale z przejaśnieniami i raczej bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie od 8÷9°C na północy kraju, przez 12÷13°C w części centralnej, do 15°C na południowym wschodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni, na południu może być porywisty. Jak zwykle, najsilniej powieje w górach nawet 65 km/h.

Pogoda w Niedzielę 25 lutego – Katowice

Katowice będą dzisiaj miały niebo pokryte chmurami, a słońce będzie się rzadko przebijać. Możliwe są też przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia 12°C, w nocy 5°C. Wiatr powieje z południa z prędkością 13 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

Niedziela w Krakowie będzie niemal bezchmurna i słoneczna. Na termometrach w dzień 15°C, w nocy 7°C. Wiatr będzie wiał z południa z prędkością 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 985 hPa.

Pogoda w Niedzielę 25 lutego – Poznań

W Poznaniu dzisiaj będzie duże zachmurzenie i będzie padał deszcz. Temperatura nie przekroczy 10°C, w nocy spadnie do 4°C. Południowy wiatr będzie wiał z prędkością 12 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 999 hPa.

Pogoda – Warszawa

Mieszkańcy Stolicy nareszcie ucieszą się z pogodnego dnia. Z umiarkowanie zachmurzonego nieba, często będzie świeciło słońce. Temperatura maksymalna w dzień 14°C, w nocy spadnie do 6°C. Wiatr będzie wiał z południa z prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1000 hPa.

Pogoda w Niedzielę 25 lutego – Wrocław

We Wrocławiu, w Niedzielę niebo będzie zachmurzone z miejscowymi opadami przelotnego deszczu. Temperatura w dzień osiągnie 12°C, w nocy 6°C. Wiatr będzie wiał z południa z prędkością 14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia osiągnie 995 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Niebo nad Gdańskiem, Gdynią oraz Sopotem będzie mocno zachmurzone, wystąpią opady deszczu. Temperatura w dzień wyniesie 10°C, w nocy spadnie do 5°C. Południowy wiatr będzie wiał z prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1002 hPa.

Biomet

Na obszarze całej polski panować będą neutralne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza wyniesie osiągnie ok. 80%, towarzyszyć nam będzie komfort termiczny.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia