Pogoda w Poniedziałek 26 lutego 2024

Zależnie od lokalizacji, poniedziałkowa aura będzie zmienna.

144

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 26 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle zachmurzonej Zatoki Puckiej.

W poniedziałek pogoda w Polsce będzie zróżnicowana, w zależności od regionu i miasta. Na wschodzie i północy może przydać się parasol, na południu i na zachodzie pojawią się rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy od 9 do 16 stopni Celsjusza. Pogoda w Poniedziałek 26 lutego

Pogoda w Polsce

W poniedziałek nad Polską utrzyma się front atmosferyczny, który przyniesie nam zróżnicowaną pogodę. W większości regionów niebo będzie pokryte chmurami, a miejscami spadnie deszcz. Na więcej przejaśnień mogą liczyć mieszkańcy południowego zachodu i wschodu kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 9° na północy, przez 12°C w centrum kraju, do 16°C na południu.

Najwięcej opadów deszczu spodziewamy się na wschodzie Polski, gdzie może spaść do 3 l/m². W Tatrach opady będą mieszane, z przejściem w śnieg. Na Pomorzu i na północy kraju rano i wieczorem możliwe są mgły, ograniczające widzialność do 200 m.

Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, głównie z kierunków południowych i wschodnich. W górach przewidziano silne porywy wiatru, dochodzące do 80 km/h.

Pogoda – Katowice

Katowice będą miały ponury poniedziałek, z pokrytego chmurami nieba, miejscami spadnie deszcz. Rano może wystąpić mgła. Maksymalna temperatura powietrza wyniesie 13°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 26 lutego – Kraków

W Poniedziałek, Kraków będzie jednym z najcieplejszych miast w Polsce. Słońce będzie przebijać się przez chmury, a temperatura powietrza osiągnie 16°C. Słaby, wschodni wiatr, będzie wiał z prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 976 hPa.

Pogoda – Poznań

Poznań będzie miał dzisiaj zmienną pogodę. Na zachmurzonym niebie, będzie pojawiało się słońce. Maksymalna temperatura powietrza wyniesie 12°C. Wiatr będzie wiał z kierunku wschodniego, z prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 996 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 26 lutego – Warszawa

Poniedziałek w Stolicy będzie pochmurny, z możliwością wystąpienia słabych opadów deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 14°C, minimalnie 5°C. Wiatr będzie wiał z południowego wschodu, z prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 997 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wrocław będzie dzisiaj pogodnym miastem, z niewielkim zachmurzeniem, oraz temperaturą powietrza ok. 14°C. Wiatr z południowego wschodu, będzie wiał z prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 990 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 26 lutego – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą miały chłodny i mglisty poniedziałek. Rano i wieczorem widoczność będzie ograniczona do 200 m. W ciągu dnia niebo przejaśni się, ale wieczorem przewidywane są opady deszczu. Temperatura powietrza wyniesie maksymalnie 9°C, minimalnie 3°C. Wiatr będzie wiał zmiennie, z prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Biomet

W całym kraju będzie nam towarzyszył komfort termiczny. Niemal wszędzie warunki biometeorologiczne będą korzystne, z wyjątkiem obszarów północno-zachodnich i południowo-wschodnich, tutaj będą neutralne. Wilgotność powietrza osiągnie 60÷80%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia