Pogoda w Środę 28 lutego 2024

Tylko w kilku miejscach pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia.

108

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 28 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego obrazu ulicy widzianego przez zachlapaną deszczem szybę samochodu.

W większości regionów kraju prognozowane są są opady deszczu. Rano możliwe miejscowe zamglenia. Termometry wskażą maksymalnie od 7 do 18 stopni Celsjusza. Pogoda w Środę 28 lutego

Prognoza dla Polski

W większości regionów kraju niebo będzie zachmurzone, a okresami popada deszcz lub mżawka. Jedynie na południowym wschodzie i na północnym zachodzie kraju można liczyć na większe przejaśnienia i rozpogodzenia.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7°C na Pomorzu, przez 10÷11°C w centrum kraju, i podobnie jak wczoraj 18°C na Podkarpaciu. Wiał będzie słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków zachodnich, jedynie na Podkarpaciu oraz wysoko w górach będzie silniejszy i porywisty, z kierunków południowych.

Na północy kraju możliwe są mgły ograniczające widzialność do 200 m. Natomiast wysoko w górach przewidywane są opady deszczu ze śniegiem oraz śniegu.

Pogoda – Katowice

W Katowicach Środa będzie pochmurna i deszczowa. Maksymalna temperatura powietrza osiągnie 13°C. Wiatr będzie umiarkowany, z południowego zachodu, o prędkości 14 km/h, w porywach do 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 1020 hPa.

Pogoda w Środę 28 lutego – Kraków

W grodzie Kraka zagoszczą dzisiaj chmury i opady deszczu ale będzie ciepło, termometry skażą maksymalnie wyniesie 16°C. Wiał będzie słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać, a w południe osiągnie 990 hPa.

Pogoda – Poznań

Podobnie jak w większości miejsc w kraju, w Poznaniu Środa będzie pochmurna i deszczowa. Temperatura maksymalna osiągnie 8°C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby lub umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć, w południe wyniesie 1009 hPa.

Pogoda w Środę 28 lutego – Warszawa

Środa w Stolicy będzie pochmurna i deszczowa. Na termometrach maksymalnie 11°C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby lub umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać, w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wrocławska aura również nie będzie zachęcać do spacerów, będzie pochmurna i mokra. Temperatura maksymalna osiągnie 9°C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda w Środę 28 lutego – Trójmiasto

W Gdańsku, Sopocie i Gdyni będzie pochmurno z przejaśnieniami, a miejscami popada deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 7°. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby lub umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć, w południe osiągnie 1019 hPa.

Biomet

Niemal w całej Polsce będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 80÷90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia