Pogoda w Poniedziałek 11 marca 2024

Dzisiaj będą pojawiać się niespodziewane, porywiste podmuchy wiatru. Uwaga na parasole.

174

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 11 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej kroplami deszczu. W tle rozmyty, ale kolorowy widok ulicy.

Niestety Poniedziałkowa aura, nie będzie przypominać wczorajszej. Nad Polskę nadciągnęła warstwa chmur, z których spadnie deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 do 15 stopni Celsjusza, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda w Poniedziałek 11 marca

Prognoza dla Polski

W Poniedziałek niebo nad Polską będzie w większości zachmurzone, przewidywane są opady deszczu, miejscami do 4 litrów/m². Na północnym wschodzie kraju, pod koniec dnia, może nawet padać deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 3÷6°C na Suwalszczyźnie, przez 7°C w centralnej części kraju, do 15°C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie wiać z południowego wschodu, a na wschodzie kraju będzie dość silny, z porywami do 70 km/h. Na wybrzeżu wiatr może osiągać prędkość do 60 km/h, a w szczytowych partiach Karpat do 80 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach poniedziałek będzie pochmurny i deszczowy. Temperatura maksymalna wyniesie 12°C, minimalna 4°C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, o prędkości około 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 11 marca – Kraków

Poniedziałek w Krakowie będzie również mokry i pochmurny. Temperatura maksymalna osiągnie 11°C, minimalna 3°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południowego wschodu, o prędkości ok. 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 980 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu niebo będzie pochmurne, ale będą pojawiały się przejaśnienia. W ciągu dnia może padać deszcz. Temperatura maksymalna 14°C, minimalna 5°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południowego wschodu, o prędkości ok. 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 994 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 11 marca – Warszawa

Nad Stolicą, poniedziałkowe niebo będzie pochmurne, z przejaśnieniami oraz opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 8°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie umiarkowany, z południowego wschodu, o prędkości około 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w środku dnia 998 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu poniedziałek będzie najcieplejszym dniem w kraju. Niebo będzie zachmurzone z opadami deszczu, ale także z przejaśnieniami. Na termometrach maksymalnie 15°C, minimalnie 6°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z południowego wschodu, o prędkości około 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 991 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 11 marca – Trójmiasto

Gdańs, Gdynia oraz Sopot będą miały chłodny, pochmurny i deszczowy Poniedziałek. Temperatura maksymalna osiągnie 6°C, minimalna 3°C. Wiatr ze wschodu będzie umiarkowany i dość silny, o prędkości ok. 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1013 hPa.

Biomet

W Polsce panować dziś będą niekorzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 90%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia