Tajemnicza śmierć 16-latki z Sandomierza. „Rozpływała się” w rękach

Tragiczna informacja Sandomierza. Zmarła 16 - letnia dziewczyna, którą znajomi przywieźli nieprzytomną pod dom mężczyzny u którego miała nocować.

163

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tajemnicza śmierć 16-latki z Sandomierza.
Tajemnicza śmierć 16-latki z Sandomierza. "Rozpływała się" w rękach

W Sandomierzu zmarła 16-latka, która w niedzielę 24 marca została przywieziona przez znajomych pod blok mężczyzny, u którego miała przenocować. Dziewczyna była nieprzytomna, a mimo podjętej reanimacji zmarła w szpitalu. Policja prowadzi śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Tajemnicza śmierć 16-latki

W niedzielę 24 marca 2024 roku około godziny 20:30 do pana Piotra, zadzwonili znajomi z prośbą o przenocowanie 16-latki. Dziewczyna została przywieziona pod blok przy ulicy Słowackiego, gdzie pan Piotr zastał ją w stanie nieprzytomnym.

Pomimo natychmiastowej reanimacji prowadzonej przez pana Piotra, świadków i wezwanych na miejsce służb ratunkowych, 16-latki nie udało się uratować. Zmarła następnego dnia w szpitalu.

Według relacji pana Piotra, 16-latka przywieziona została przez 18-letnią koleżankę i chłopaka, którego nie znał. Mężczyzna podkreślił, że dziewczyna była w fatalnym stanie, nieprzytomna i bez oznak życia.

„Nie chce mi się wierzyć, że to był efekt samego alkoholu. Była bezwładna, nie było z nią żadnego kontaktu” – mówił Pan Piotr.

Z relacji świadków wynika, że po rozpoczęciu reanimacji przez osoby postronne, para, która przywiozła 16-latkę, opuściła miejsce zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych. Ich nagłe zniknięcie budzi uzasadnione pytania i stanowi istotny element śledztwa prowadzonego przez policję.

Niejasne okoliczności


Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu w celu wyjaśnienia przyczyn śmierci 16-latki. Funkcjonariusze starają się ustalić, z kim i gdzie dziewczyna przebywała w niedzielę przed tragiczną nocą.

„Działania ze strony policji skupiają się przede wszystkim na ustaleniu wszystkich okoliczności i odwzorowania dokładnego przebiegu zdarzenia oraz przeprowadzeniu szeregu pozostałych czynności zmierzających do wyjaśnienia przyczyn tej tragedii” – powiedział Paweł Cieśla z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Przeprowadzona sekcja zwłok ma dostarczyć kluczowych informacji na temat przyczyny śmierci 16-latki.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sandomierzu.

O dalszym rozwoju śledztwa będziemy informować na bieżąco.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Redakcja Radia i Portalu Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia