Festiwal rabatów trwa! Sprawdź pełną ofertę

Już od 13 do 22 maja trwa Allegro Smart Week - 10-dniowe święto okazji dla wszystkich miłośników zakupów online!

96

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Festiwal rabatów trwa! Sprawdź pełną ofertę
Festiwal rabatów trwa! Sprawdź pełną ofertę

Platforma Allegro przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji! W tym m.in. rabaty sięgające nawet 50%, darmowe dostawy i zwroty, a także specjalne oferty dostępne tylko w aplikacji.

Festiwal rabatów trwa!

Już przed oficjalnym startem Smart Week, od 6 do 22 maja, użytkownicy Allegro Smart mogą korzystać z codziennych okazji dostępnych tylko w aplikacji. Czekają na nich produkty przecenione nawet o 50%, a także jedna oferta dziennie za symboliczną złotówkę.

Allegro Smart to abonamentowy program lojalnościowy, który oferuje szereg udogodnień, m.in. darmowe i nielimitowane dostawy oraz zwroty. Podczas Smart Week usługa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna – roczny pakiet kosztuje teraz tylko 39,90 zł (zamiast 59,90 zł). Nowi użytkownicy Allegro mogą skorzystać z bezpłatnej opcji limitowanej, która obejmuje 8 darmowych dostaw.

Podczas Smart Week na platformie Allegro będzie można znaleźć coś dla siebie w wielu różnych kategoriach, m.in. elektroniki, mody i wyposażenia domu. Allegro szacuje, że dzięki pakietowi Smart można zaoszczędzić na dostawach około 600 zł rocznie.

Jeśli często robisz zakupy online, możesz znacząco obniżyć koszty swoich zakupów i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Dodatkowe atrakcje

Oprócz rabatów i promocji, Allegro przygotowało również inne atrakcje dla swoich klientów. W ramach festiwalu będzie można skorzystać z 5 rat 0% na zakupy powyżej 200 zł z Allegro Pay, a także z rabatów sięgających 30% na bilety na koncerty, imprezy sportowe i spektakle dostępne na platformie eBilet.

Wszystkie informacje o Smart Week, a także listę produktów objętych promocją można znaleźć na stronie https://allegro.pl/kampania/smartweek. Pamiętaj, że na wiele rabatów i okazji załapiesz się tylko w aplikacji Allegro!

Nie przegap okazji i skorzystaj z rabatów podczas Allegro Smart Week! 😉

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia