Restauracja Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie

Restauracja Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie na które przyszli znamienici goście podkreślając wagę wieczoru

847

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Restauracja Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie na które przyszli znamienici goście podkreślając wagę wieczoru
Restauracja Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie na które przyszli znamienici goście podkreślając wagę wieczoru

Restauracja Moonsfera, prowadzona przez niekwestionowanego mistrza kulinarnego, Jarosława Uścińskiego. Stała się w piątkowy wieczór, 10 maja, sceną dla wyjątkowego wydarzenia kulinarnego. Od godziny 19:00, eleganckie wnętrza tego gastronomicznego klejnotu wypełniły się znamienitymi gośćmi. Czołowymi postaciami polskiej sceny kulinarnej, celebrytami, znanymi aktorami oraz popularnymi youtuberami. Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie to wspaniała uczta i duchowa i…

Wystrój wnętrza na otwarcie to znakomici goście – Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie

Wystrój restauracji, łączący nowoczesność z klasycznym pięknem, stanowił idealne tło dla tego niezwykłego wieczoru. Sufit zdobiły delikatne instalacje świetlne, które przywodziły na myśl nocne niebo. Każdy stolik mienił się blaskiem świec, tworząc intymną, ale też uroczystą atmosferę podkreślającą wagę wieczoru i gości.

Menu, specjalnie przygotowane na tę okazję przez samego Jarosława Uścińskiego, było prawdziwym dziełem sztuki. Każde danie, od przystawek aż po deser, było dowodem kreatywności i pasji, jaką kucharz wkłada w swoją pracę. Goście mieli okazję skosztować unikalnych połączeń smaków, które zaskakiwały i zachwycały swoją oryginalnością oraz doskonałością wykonania.

Karol Okrasa, Giancarlo Russo i Pascal Brodnicki to przyjaciele Moonsfery i Jarosława Uścińskiego

Wśród gości znaleźli się także cenieni kucharze tacy jak Karol Okrasa, Giancarlo Russo i Pascal Brodnicki. Ich obecność podniosła rangę wydarzenia. Ich wymiana doświadczeń i dyskusje o sztuce kulinarnej dodawały wieczorowi charakteru prawdziwie branżowego spotkania. Spotkania w którym pasja do gotowania łączyła wszystkich uczestników.

Impreza była także okazją do prezentacji nie tylko umiejętności kulinarnych, ale i lokalnych produktów. Szef Uściński podkreślał znaczenie wspierania lokalnych dostawców i wykorzystywania sezonowych składników, co znalazło odzwierciedlenie w serwowanych daniach.

Moonsfera tego wieczoru była nie tylko miejscem degustacji wykwintnych dań, ale także platformą do nawiązywania nowych znajomości i współprac w branży. Atmosfera sprzyjała rozmowom, a muzyka na żywo, płynąca z zakątków restauracji, dodawała całemu wydarzeniu wyjątkowego charakteru.

Ten wieczór w Moonsferze bez wątpienia zapisał się w pamięci jego uczestników jako moment celebracji najlepszych smaków, które polska kuchnia ma do zaoferowania, i stanowił dowód na to, że polska scena kulinarna jest pełna talentów i nieustannie się rozwija. Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie będzie wspominane jeszcze dłuuugo…

Mówiliśmy o projekcje Wczesny Obiad z Jarosławem Uścińskim

Posłuchajcie co o tym wieczorze opowiedział w Kulinarnej Nawigacji sam Jarosław Uściński

Kulinarna Nawigacja Restauracja Moonsfera 10 maja 19:00 Wielkie Otwarcie

Wszystkie zdjęcia można pobrać w większej rozdzielczości z poniższych linków, do wykorzystania w mediach społecznościowych i użytku prywatnego. W innym przypadku wystarczy przesłać do nas link i umieścić info skąd pochodzi zdjęcie.

Moonsfera Wielkie Otwarcie na ściance z Jarosławem Uścińskim

Moonsfera Wielkie Otwarcie pozostałe z Jarosławem Uścińskim

Moonsfera Wielkie Otwarcie na ściance bez Jarosława Uścińskiego

Moonsfera Wielkie Otwarcie pozostałe

Wszyscy chcieli być na Ściance z Jarkiem Uścińskim

Restauracja Moonsfera Wielkie Otwarcie na ściance Przyjaciele Szefa Kuchni

A co tam w trakcie…

Tymczasem na sali niektórzy pląsali

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia