Britney Spears znów w opałach! Nowa miłość, kłótnie i podejrzane interwencje

130

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Britney Spears znów w opałach! Nowa miłość, kłótnie i podejrzane interwencje
Britney Spears znów w opałach! Nowa miłość, kłótnie i podejrzane interwencje

Britney Spears znów stała się bohaterką skandali. Po niedawnym rozwodzie z Samem Asghari i burzliwym podziale majątku, piosenkarka uwikłała się w nową, kontrowersyjną relację. Niestety, jej wybranek, 37-letni Paul Soliz, może pochwalić się bogatą przeszłością kryminalną, co budzi poważne obawy wśród rodziny i przyjaciół gwiazdy.

Soliz, były pracownik Spears, zwolniony z jej posiadłości w 2022 roku, szybko stał się obiektem plotek i spekulacji. Znajomi artystki nie kryją dezaprobaty dla nowego związku, twierdząc, że mężczyzna ma negatywny wpływ na jej stan psychiczny.

Te obawy zdają się potwierdzać doniesienia o awanturze w hotelu w Las Vegas, do której doszło tuż po rozwodzie Spears. Według portalu TMZ, gwiazda miała wszczynać awantury i głośno kłócić się z Solizem. W pewnym momencie opuściła pokój i zaczęła krzyczeć na korytarzu.

Interwencja służb porządkowych zakończyła się zabraniem Spears z hotelu w samej bieliźnie, okrytej kocem i wtulonej w poduszkę. Świadkowie donoszą o możliwej przemocy fizycznej, w wyniku której piosenkarka doznała kontuzji nogi.

Spears stanowczo zaprzecza doniesieniom medialnym, oskarżając o manipulację matkę, z którą od dłuższego czasu pozostaje w konflikcie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie spuchniętej nogi i obwiniła matkę o kłamstwa i chęć skłócenia jej z bliskimi.

Sytuacja Britney Spears budzi wiele pytań i obaw. Czy gwiazda ponownie straci kontrolę nad swoim życiem? Czy nowy związek okaże się zgubny dla jej zdrowia psychicznego? Fani i bliscy artystki apelują o rozwagę i otaczanie jej troską.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia