Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot

Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot.

147

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot
Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot

Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot. Spore kontrowersje wywołał spot opublikowany dzisiaj w godzinach porannych przez Platformę Obywatelską. Partia Donalda Tuska zarzuca Prawu i Sprawiedliwości działania na rzecz Rosji. Największym sukcesem kraju rządzonego przez Wladimira Putina w Polsce jest PIS brzmi jego treść. Platforma Obywatelska tymi słowami naraziła się na krytykę wielu dziennikarzy, a także niektórych polityków. Ponadto PO za spot skrytykowała też Lewica czyli partia z obecnej koalicji rządzącej.

Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot – krytyka spotu

Dzisiaj rano (16 maja) Platforma Obywatelska zaatakowała Prawo i Sprawiedliwość publikując spot. Współrządzący twierdzą w nim, że partia Jarosława Kaczyńskiego działa na rzecz Rosji. W sieci możemy znaleźć wiele komentarzy pod tym spotem zazwyczaj krytykujących go. Jednym z autorów był rzecznik Łukasz Michnik, który napisał, że był zażenowany jak Jarosław Kaczyński nazywał Donalda Tuska niemieckim agentem, a tu okazuje się, że ci drudzy (PO) wcale nie są lepsi. Dodał również, że jeśli dla państwa ważniejsze od tego cyrku są ważniejsze żłobki, mieszkania, CPK czy praca to dla nich jest Lewica. Z kolei posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska napisała, że jeżeli masz dość obrzucania się błotem przez obie strony, kto jest niemieckim, a kto ruskim agentem. Żukowska dodała jeszcze jeśli ważniejsze jest dla ciebie byś miał dostępne mieszkania, zarabiał godne pieniądze itp, głosuj na Lewicę.

Platforma Obywatelska krytykuje PIS. Kontrowersje wzbudził poranny spot – wojna polsko polska

Co raczej oczywiste spot ten wyśmiali politycy wywodzący się z Prawa i Sprawiedliwości, a głos także zabrała posłanka do Parlamentu Europejskiego Beata Kempa. Polityczka Kempa powiedziała, że Tusk się niepotrzebnie mądrzy zamiast zająć się swoją partią czy sprawami bezpieczeństwa. Premier jest kompletnie nieodpowiedzialny stwierdziła Beata Kempa w radiu Zet. Z kolei Maciej Bąk stwierdził, że kogoś w tym PO pogięło. Z kolei Wojciech Kardyś dodaje, że jeszcze wczoraj byliśmy świadkami próby zamordowania Premiera Słowacji. Dziś na nowo u nas zaczyna się szczucie i ta wojna polsko polska, to się źle skończy.

Foto: Radek Pietruszka / PAP/ Twitter

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tragedii w Niemczech

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia