Gigantyczne oszustwo wyborcze – Kaczyński odkrywa prawdę

Gigantyczne oszustwo wyborcze - Kaczyński odkrywa prawdę by wszystkim otworzyć oczy jak jest źle a jak było dobrze

317

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

oszustwo wyborcze - Kaczyński odkrywa prawdę
oszustwo wyborcze - Kaczyński odkrywa prawdę

Podczas konwencji PiS w Tomaszowie Mazowieckim, Jarosław Kaczyński oskarżył obecną koalicję o „gigantyczne oszustwo wyborcze”. Prezes PiS nie szczędził słów krytyki, podkreślając, że polityka obecnego rządu całkowicie zburzyła prospołeczne osiągnięcia jego partii.

oszustwo wyborcze – polityka prospołeczna PiS w ruinie

Kaczyński wskazał, że osiem lat rządów PiS to budowa społecznej solidarności i wspólnoty. „Podejmowaliśmy wiele działań skierowanych do różnych grup, które służyły całości społeczeństwa” – powiedział. Skrytykował jednak obecny rząd i twierdzi, że jego działania zniszczyły te osiągnięcia. „Oczywiście jakieś tam fragmenty istotne, jak 500+, zachowano, ale to gigantyczne oszustwo” – stwierdził.

Prezes PiS zarzucił Donaldowi Tuskowi, że jego obietnice wyborcze były fałszywe. „Mamy podwyżki cen, VAT-u na żywność i perspektywę podwyżek cen energii, co oznacza kolejną falę podwyżek cen” – kontynuował Kaczyński, dodając, że zadaniem jego partii jest zatrzymanie tych „antyspołecznych, antynarodowych” decyzji.

Kaczyński zaapelował o jedność i współpracę ponad podziałami politycznymi w sprawach kluczowych dla kraju. „Musimy iść razem, wszyscy razem, dopiero wtedy decydujące zwycięstwo będzie możliwe” – powiedział. Prezes PiS przedstawił siedem propozycji, które mają być fundamentem tej jedności.

Tak dla rozwoju i polskiej wsi

Pierwsza propozycja to „Tak dla rozwoju”, co oznacza wsparcie dla dużych inwestycji, takich jak CPK, pogłębienie Odry, port kontenerowy w Świnoujściu i projekty związane z energią atomową. Kolejną propozycją jest „Tak dla polskiej wsi”, czyli odrzucenie Zielonego Ładu, który, zdaniem Kaczyńskiego, mógł zostać odrzucony przez Tuska. Muszą być wyjaśnione oszustwa związane ze zbożem z Ukrainy.

„Tak dla bezpieczeństwa” to kolejna propozycja, obejmująca zwiększenie wydatków na zbrojenia do 4%, a w przyszłości nawet do 6% PKB. Kaczyński podkreślił również że jest konieczne kontynuowanie sojuszy oraz obrony polskich granic. Kolejne punkty to „Tak dla niskich cen” i „Tak dla polskiej złotówki”. Kaczyński skrytykował ideę wprowadzenia euro, twierdząc, że jest to korzystne tylko dla Niemców i pozbawia Polskę suwerenności. Czy oszustwo wyborcze zostanie ocenione w wyborach do UE?

Walka o wolność

Ostatnią propozycją jest „Tak dla polskiej wolności”. Kaczyński wskazał na zagrożenia dla wolności religijnej, podając przykład zakazu krzyży w urzędach wprowadzony przez Rafała Trzaskowskiego. „Musimy tę wolność w Polsce utrzymać” – podsumował prezes PiS.

Jarosław Kaczyński zakończył swoje przemówienie mocnym akcentem, podkreślając konieczność walki o podstawowe wartości i interesy Polski.

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia