Moonsferę uważamy za otwartą – Mistrz Jarosław Uściński w Żywiole

Restauracja Moonsfera jest już otwarta więc najlepsze smaki które wygrywały medale na mistrzostwach są dla Was dostępne.

106

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Restauracja Moonsfera jest już otwarta więc najlepsze smaki które wygrywały medale na mistrzostwach są dla Was dostępne.
Restauracja Moonsfera jest już otwarta więc najlepsze smaki które wygrywały medale na mistrzostwach są dla Was dostępne.

Z wielką radością informujemy, że po dłuższej przerwie otwieramy naszą restaurację, prowadzoną przez najbardziej utytułowanego kucharza w Polsce, Jarosława Uścińskiego. Szef Narodowej Kadry Kulinarnej, laureat licznych medali mistrzostw świata i olimpiad kulinarnych, ponownie zaprasza do swojego królestwa smaków. Moonsferę uważamy za otwartą!

Powrót Mistrza – Odkryjcie na nowo smak kulinarnych arcydzieł

Jarosław Uściński, znany z niepowtarzalnej umiejętności łączenia tradycji z nowoczesnością, powraca, aby zachwycić Was swoimi najnowszymi kreacjami. Jego nieustająca pasja do gotowania oraz bogate doświadczenie zdobyte na arenach międzynarodowych sprawiają, że każda wizyta w naszej restauracji staje się wyjątkowym przeżyciem.

Po przerwie przygotowaliśmy dla Państwa zupełnie nowe menu, które odzwierciedla najnowsze kulinarne trendy, a jednocześnie pozostaje wierne naszym korzeniom. Szef Uściński osobiście skomponował dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Każdy kęs to podróż przez najbardziej wyszukane smaki i aromaty. Dania które wygrały Kulinarne Mistrzostwa Świata.

Elegancka atmosfera i wyjątkowa obsługa

Nasza restauracja to nie tylko wykwintne jedzenie, ale również elegancka atmosfera. Atmosfera która pozwoli Państwu w pełni cieszyć się każdym momentem spędzonym u nas. Nasz zespół zadba o to, aby każdy detal był dopracowany, a Państwa wizyta stała się niezapomnianym doświadczeniem.

W nadchodzących miesiącach planujemy szereg wyjątkowych wydarzeń, takich jak wieczory degustacyjne, spotkania z winemakerami oraz kulinarne pokazy na żywo prowadzone przez samego Jarosława Uścińskiego. To doskonała okazja, aby bliżej poznać naszego szefa kuchni i jego filozofię gotowania.

Rezerwacje już otwarte – Specjalne wydarzenia i degustacje

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania stolików. Pragniemy, aby każdy z Państwa mógł doświadczyć magii kulinarnej, którą kreuje Jarosław Uściński. Dołączcie do nas i przekonajcie się, dlaczego nasza restauracja jest miejscem, gdzie sztuka gotowania spotyka się z najwyższą jakością i pasją.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Restauracji Jarosława Uścińskiego

kliknij i traf tam z google maps

a my i tak nagraliśmy dla Was kolejną Kulinarną Nawigację

Restauracja Moonsfera OTWARTA!!!
Wczesny Obiad

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia