XVI Finał Akcji Motoserce – Park Bródnowski w Warszawie 1.06.2024

Akcja Krwiodawstwa ma na celu zbieranie krwi, której potrzeba w szpitalach. Oddawanie krwi: w godzinach 8:00-15:00 w specjalistycznych ambulansach. Start pikniku motocyklowego: godz. 10:00

210

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Miasto moje a w nim XVI Finał Akcji Motoserce - Park Bródnowski w Warszawie 1.06.2024 oddaj krew, atrakcje dla dzieci
Miasto moje a w nim XVI Finał Akcji Motoserce - Park Bródnowski w Warszawie 1.06.2024 oddaj krew, atrakcje dla dzieci

1 czerwca w Parku Bródnowskim odbędzie się XVI Finał Akcji Motoserce. Ogólnopolska akcja „MOTOSERCE – krew darem życia” jest organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Akcja Krwiodawstwa ma na celu zbieranie krwi, której potrzeba w szpitalach. Od pierwszej edycji udało się zebrać blisko 38 tysięcy litrów krwi.

XVI Finał Akcji Motoserce – Start pikniku motocyklowego: godz. 10:00
Oddawanie krwi: w godzinach 8:00-15:00 w specjalistycznych ambulansach znajdujących się na terenie parku, będzie można oddać krew. Warszawski finał akcji został współorganizowany przez kluby motocyklowe, Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno”, a głównym partnerem jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

W zeszłym roku udało się zebrać 1717 litrów krwi, podczas gdy w ciągu piętnastu edycji udało się zebrać imponującą sumę 38 367 litrów krwi. Podczas pikniku motocyklowego odbędą się także występy i pokazy dzieci z okolicznych szkół i domów kultury, a na scenie zagrają zespoły muzyczne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a wśród krwiodawców odbędzie się losowanie wielu cennych nagród, w tym skutera jako głównej nagrody.

Co się będzie działo – Finał Akcji Motoserce – Park Bródnowski

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci: miasteczko dziecięce, strefa zabaw dla dzieci, konkursy sprawnościowe z nagrodami, konkursy rysunkowe.

Pokazy i zabawy w klimacie motocyklowym: prezentacje sprzętu pożarniczego,  wojskowego oraz policyjnego, pierwsza pomoc i ratownictwo drogowe, prezentacja motocykli, parada motocyklowa.

Koncerty: AntyRefleks , Cochise , Grzegorz „Ornette” Stępień, ORNETTE

XVI Finał Akcji Motoserce to jedno a akcja prowadzona jest cały czas. Relacja z imprezy MOTOSERCE PSZCZYNA 2024

Zajrzyj na stronę organizatora https://motoserce.pl/#aktualnosci

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Czerwiec 2024 roku będzie przełomowym momentem w historii – CEPiK szykuje rewolucję

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia