Fundacja Emanio Arcus Organizuje Niezapomniany Piknik dla osób z Niepełnosprawnością w Legionowie z okazji Dnia Dziecka w Restauracji Zdrówko

Fundacja Emanio Arcus, prowadzi restaurację Zdrówko zatrudniającą 18 osób z niepełnosprawnością. Zorganizowała fantastyczny piknik z okazji Dnia Dziecka dla mieszkańców Legionowa z niepełnosprawnością

143

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością
Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Fundacja Emanio Arcus, prowadzi restaurację Zdrówko zatrudniającą 18 osób z niepełnosprawnością. Zorganizowała fantastyczny piknik z okazji Dnia Dziecka dla mieszkańców Legionowa z niepełnosprawnością. Wydarzenie odbyło się w pięknej, słonecznej atmosferze, przyciągając liczne rodziny i mieszkańców, którzy przyszli celebrować ten wyjątkowy dzień.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością
Koło Gospodyń Wiejskich Skubianka w akcji

Przygotowania i Organizacja

Fundacja Emanio Arcus, znana jest ze swojego zaangażowania w integrację społeczną i wsparcie osób z niepełnosprawnością. Przygotowała szeroki zakres atrakcji, które zapewniły uczestnikom niezapomniane wrażenia. W przygotowaniach do pikniku zaangażowani byli wszyscy pracownicy restauracji, którzy z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu wydarzenia. Współorganizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich ze Skubianki Oraz Fundacja Promień Słońca z Jerzym Jastrzębskim.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Piknik obfitował w różnorodne atrakcje. Dzieci mogły cieszyć się malowaniem twarzy, a także licznymi grami i zabawami prowadzonymi przez animatorów. Specjalne stanowiska z balonami, bańkami mydlanymi i rzemiosłem artystycznym przyciągały uwagę najmłodszych, zapewniając im wiele radości i uśmiechu. Centralnym punktem było przybycie Straży Pożarnej OSP Legionowo i młodego zastępu strażaków. Z fantastycznym wozem strażackim mogli zapoznać się wszyscy zainteresowani

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Smaczne Jedzenie i Napoje oraz Występy Artystyczne i Muzyka prawie na Żywo

Nie zabrakło również pysznego jedzenia i napojów, które serwowała restauracja Zdrówko Legionowo prowadzona przez Fundację Emanio Arcus. W menu znalazły się różnorodne potrawy, w tym grillowane mięsa, kiełbaski, pieczone kartofle, świeże owoce i warzywa, a także słodkie przysmaki. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie, delektując się smakami serwowanymi przez utalentowanych kucharzy z restauracji. Fantastyczne gofry, placki z jabłkami i sałatki owocowe przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich ze Skubianki.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Podczas pikniku nie brakowało również występów artystycznych. Lokalni artyści i zespoły muzyczne zadbali o muzyczną oprawę wydarzenia, wprowadzając wszystkich w radosny nastrój. Występy taneczne i wokalne przyciągały uwagę publiczności, a uczestnicy pikniku chętnie włączali się do wspólnej zabawy i tańca.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Integracja i Wspólna Zabawa

Głównym celem pikniku było zintegrowanie społeczności lokalnej oraz stworzenie przestrzeni, w której osoby niepełnosprawne mogły czuć się akceptowane i w pełni uczestniczyć w życiu społecznym. Fundacja Emanio Arcus, poprzez organizację tego wydarzenia, pokazała, jak ważne jest wspólne działanie i wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Na zakończenie pikniku, prezes Fundacji Emanio Arcus Małgorzata Trzcińska podziękowała wszystkim za udział i wsparcie. Wyraziła nadzieję, że takie inicjatywy będą kontynuowane, a społeczność Legionowa będzie jeszcze bardziej zjednoczona w działaniach na rzecz integracji i wsparcia osób z niepełnosprawnością.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

Niezapomniany Dzień Dla Wszystkich

Piknik zorganizowany przez Fundację Emanio Arcus okazał się niezapomnianym dniem pełnym radości, zabawy i integracji. Wydarzenie to pokazało, jak ważne są takie inicjatywy, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale przede wszystkim budują mosty między ludźmi i wspierają tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Tradycyjnie największą atrakcją był wóz strażacki bo przecież każdy z nas za młodu chciał zostać Strażakiem. Niestety nie wszystkim się to udało.

Piknik dla osób z Niepełnosprawnością

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia