Rodzinny Piknik Promujący Jacka Kurskiego i wstyd artystów

Piknik rodzinny w Wyszkowie promujący Jacka Kurskiego okazał się wstydem dla występujących artystów choć kasę za to wzięli

327

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Piknik rodzinny w Wyszkowie promujący Jacka Kurskiego okazał się wstydem dla występujących artystów choć kasę za to wzięli
Piknik rodzinny w Wyszkowie promujący Jacka Kurskiego okazał się wstydem dla występujących artystów choć kasę za to wzięli

W niedzielę, na Placu Miejskim w Wyszkowie, odbył się „piknik rodzinny”. Piknik na którym wystąpili zespoły Akcent z Zenonem Martyniukiem oraz Bayer Full. Wydarzenie, promowane przez Jacka Kurskiego, miało na celu wspieranie kampanii wyborczej PiS do europarlamentu. Kurski, na swoich mediach społecznościowych, udostępnił nagranie Zenka Martyniuka zapraszającego na piknik. Jednak, gdy Wirtualna Polska próbowała skontaktować się z Martyniukiem, ten natychmiast się rozłączył, gdy usłyszał nazwisko byłego prezesa TVP. Piknik promujący Jacka Kurskiego okazał się wstydliwym wydarzeniem dla występujących artystów… ale kasę wzięli chętnie.

Tajemnicza Organizacja i Brak Promocji czyli Piknik promujący Jacka Kurskiego

Piknik w Wyszkowie nie był szeroko promowany przez miasto czy lokalne organizacje. Informacje o wydarzeniu można było znaleźć jedynie na fanpage’ach „Spotted” oraz profilach społecznościowych Jacka Kurskiego i Joanny Bali, którzy kandydują z list PiS do europarlamentu. Na plakacie promującym wydarzenie bardzo małym druczkiem zaznaczono, że jest to materiał wyborczy komitetu Prawo i Sprawiedliwość.

W trakcie pikniku, który rozpoczął się o godz. 18, wystąpiły zespoły Akcent z Zenonem Martyniukiem oraz Bayer Full. Mimo, że Kurski mocno promował disco polo podczas swojej kadencji jako prezes TVP, reakcja Martyniuka na nazwisko Kurskiego była zaskakująca. Akcent i Martyniuk często występowali na imprezach organizowanych przez TVP. Sam Kurski promował ich występy, w tym na Sylwestrach Marzeń. TVP wyprodukowała nawet film biograficzny o Martyniuku.

Gwiazdy Disco Polo na Placu Miejskim a Kurski w Social Mediach

Jacek Kurski, oprócz udostępnienia nagrania Zenka Martyniuka, zamieścił także filmy ze Sławomirem Świerzyńskim. Znanym wszystkim liderem zespołu Bayer Full, w których obaj muzycy zapraszają na piknik w Wyszkowie. Kurski, mocno zaangażowany w kampanię, używał każdej okazji, aby promować wydarzenie, również wspominając o nim w Telewizji Republika.

Reakcja Martyniuka na próbę kontaktu ze strony Wirtualnej Polski pokazuje dziwny stosunek do niego. Mimo bliskich relacji z Kurskim w przeszłości, niechętnie angażuje się w publiczne wsparcie dla byłego prezesa TVP. Promocja disco polo przez Kurskiego była jednym z elementów jego strategii podczas kierowania TVP, jednak obecnie relacje między artystami a politykiem wydają się być bardziej skomplikowane.

Wydarzenie Wsparcia dla PiS ale dlaczego wstydzą się artyści?

Piknik rodzinny w Wyszkowie, mimo że oficjalnie nie promowany szeroko przez miasto, stał się kolejną okazją do wsparcia kampanii wyborczej PiS. Kurski wykorzystał popularność zespołów disco polo, aby przyciągnąć publiczność i zwiększyć swoje szanse w wyborach do europarlamentu. Zdjęcia zamieszczone przez Kurskiego po koncercie, na których towarzyszą mu gwiazdy disco polo, mają na celu pokazanie jego bliskich relacji z artystami i podkreślenie wsparcia dla jego kampanii.

Piknik rodzinny w Wyszkowie był wydarzeniem mającym na celu promowanie Jacka Kurskiego i PiS w nadchodzących wyborach do europarlamentu. Choć reakcje artystów były mieszane, wydarzenie przyciągnęło uwagę mediów i publiczności, stając się elementem kampanii wyborczej.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia