Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom

Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom, to nazwa samego urządzenia rejestrującego. Może być zamontowany w różnego rodzaju obudowach, a przyczepka jest jedną z opcji. Fotoradary Poliscan mogą być również montowane w tradycyjnych stacjonarnych słupach oraz w radiowozach.

207

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom. foto wikimedia.org
Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom. foto wikimedia.org

Czy niemiecki fotoradar Poliscan FM1, uniwersalne urządzenie w różnych wersjach będzie skutecznym rozwiązaniem przeciwko piratom. System kontroli kierowców znany jako CANARD rozbuduje się o 128 nowych urządzeń. Fotoradary zostaną zakupione dzięki środkom z Krajowego Planu Odbudowy. W planach jest także rozbudowa Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowy. System obecnie posiada już blisko 600 urządzeń, takich jak stacjonarne fotoradary, odcinkowe pomiar prędkości czy systemy rejestracji przejazdu na czerwonym świetle.

Niemiecki Fotoradar Poliscan FM1 w różnych wersjach.

Nowe urządzenia CANARD będą składać się z 43 zestawów do pomiarów odcinkowych, 10 urządzeń monitorujących przejazd na czerwonym świetle, 5 do monitorowania przejazdów kolejowych oraz aż 70 „zwykłych” fotoradarów, które posiadają wiele zaawansowanych funkcji. Jednak największą innowacją może być wprowadzenie niemieckich urządzeń Poliscan FM1, ukrytych w specjalnych przyczepkach z laserowymi miernikami. Urządzenia te są mobilne, posiadają wbudowane akumulatory umożliwiające pracę nawet przez 10 dni. Niema konieczności podłączenia ich do prądu, a  zarejestrowane zdjęcia przesyłają w sposób szyfrowany bezprzewodowo.

Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom. foto. lyl-ingenieria.com
Fotoradar Poliscan FM1 uniwersalne urządzenie przeciwko piratom. foto. lyl-ingenieria

GITD już zapoznało się z fotoradarami Poliscan FM1, a Główny Urząd Miar wydał zatwierdzenie typu dla tych urządzeń. Oznacza to, że są one zgodne z polskimi przepisami i mogą być stosowane na naszych drogach. Jest to szeroki powrót mobilnych fotoradarów, które mogą być ustawione i zabezpieczone w różnych lokalizacjach, zwiększając skuteczność kontroli nad ruchem drogowym. Poliscan FM1 to nazwa samego urządzenia rejestrującego. Może być zamontowany w różnego rodzaju obudowach, a przyczepka jest jedną z opcji. Fotoradary Poliscan mogą być również montowane w tradycyjnych stacjonarnych słupach oraz w radiowozach. Jak widać są to urządzenia uniwersalne.

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz na POLISCAN FM1 CONTROL ze strony lyl-ingenieria.com

Zapraszam do lektury – Odcinkowy Pomiar Prędkości

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

POLSKIE MALEDIWY z Ekipa Piaskownica 4×4 Park Gródek – Arboretum w Jaworznie 8.06.2024

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia