XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich KATOWICE 21-23.06.2024

XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich KATOWICE to największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie, łączy klimat zlotów motoryzacyjnych, targów a także imprezy rekreacyjnej. American Cars Mania

152

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

American Cars Mania 21-23.06.2024 Katowice Muchowiec
American Cars Mania 21-23.06.2024 Katowice Muchowiec

Już w ten weekend w dniach 21-23 czerwca 2024 na lotnisku Muchowiec w Katowicach odbędzie się XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich. American Cars Mania to największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych a także imprezy rekreacyjnej. Piknik, który gromadzi właścicieli pojazdów amerykańskich, wielu wystawców oraz tysiące widzów. American Cars Mania to fascynacja pojazdami amerykańskimi czyli ich pięknem, mocą i ponadczasowością.

Właśnie pojawiła się informacja że ilość zgłoszonych samochodów na tegoroczny zlot American Cars Mania przekroczyła 900. Bez wątpienia będzie to niesamowite wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Są jeszcze miejsca!
Nie czekaj dłużej – zgłoś się jako zlotowicz: https://bit.ly/dla-zlotowiczow. Bądź czynną częścią American Cars Mania!
Chcesz być widzem, masz ochotę popatrzeć i poczuć niepowtarzalny klimat ACM. Tu znajdziesz bilety dla widzów: https://bit.ly/dla-odwiedzajacych
Nie przegap jedynej szansy na niesamowitą przygodę, dołącz i poczuj prawdziwą moc amerykańskich samochodów!

Wszystkie zgłoszone pojazdy na ACM 2024 znajdziecie w Galerii zgłoszonych pojazdów. Warto obejrzeć z czym będziecie mieć do czynienia.

American Cars Mania XI Edycja 21-23.06.2024 - Lotnisko Katowice Muchowiec foto fb organizatora
American Cars Mania XI Edycja 21-23.06.2024 – Lotnisko Katowice Muchowiec foto fb organizatora

XI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich – American Cars Mania KATOWICE – LOTNISKO MUCHOWIEC

W czasie wydarzenia będzie można oglądać zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne. Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu. Towarzyszy jej jednak kilka innych atrakcji przygotowanych dla publiczności – zarówno w dzień, jak i wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie. Na katowickim lotnisku Muchowiec pojawią się najciekawsze amerykańskie, zabytkowe pojazdy, nie zabraknie także potężnych muscle carów z ponad 1000 konnymi silnikami pod maską. 

American Cars Mania Katowice-Muchowiec-Airport 2024
American Cars Mania Katowice-Muchowiec-Airport 2024

American Cars Mania to piknik rodzinny gdzie maluchy mogą brać udział w zabawach edukacyjnych, a Mamy będą mogły zmienić swoją stylizację na Pinup Girl. Wszystko w zgodzie z amerykańskimi trendami modowymi pierwszej połowy ubiegłego wieku. Wszystkie dziewczyny starsze i młodsze zaproszone są do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tegorocznych wyborach Miss Pin Up American Cars Mania 2024.

American Cars Mania na stałe już zagościła w kalendarzu wystaw samochodowych.

https://fb.watch/sKOHxx7j5E/

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy!

Czerwiec 2024 roku to także ciekawe imprezy – XXII ZLOT MIŁOŚNIKÓW VW GARBUSA & CO 21-23.06.2024 Powidz

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia