Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna

III Ogólnopolski Rajd Cinquecento częścią Klasyk Fest Słupna. Wiele niezapomnianych atrakcji, Znani dziennikarze i atrakcje dla dzieci

287

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna
Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna

Już w najbliższy weekend, 29-30 czerwca, z wielkim entuzjazmem, zapraszamy w imieniu organizatorów na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku jakim jest Klasyk Fest! Tegoroczna edycja po raz kolejny odbędzie się w Mysłowicach w Parku Słupna. Organizator przygotowuje dla Was wiele niezapomnianych atrakcji, które sprawią, że ten dzień pozostanie na długo w Waszej pamięci. Nie może Was tam zabraknąć, ponieważ przygotowano coś wyjątkowego. Jest to osobna strefa dedykowana samochodom tuningowanym i modyfikowanym! Będzie to doskonała okazja, aby nie tylko podziwiać klasyki, ale również odkryć dzieła sztuki motoryzacyjnej współczesności.

Klasyk Fest – znani dziennikarze i atrakcje dla dzieci

Tegoroczne spotkanie poprowadzą znani i lubiani dziennikarze związani z klasyczną motoryzacją, którzy zapewnią niepowtarzalną atmosferę i emocje na każdym kroku. Czekają na Was także niezapomniane występy artystyczne.

Na imprezie jakim jest Klasyk Fest 2024 nie można zapomnieć o najmłodszych fanach motoryzacji! Dla nich przygotowano wiele atrakcji, takich jak dmuchane zamki, malowanie buziek, warkoczyki i wiele innych zabaw.

III Rajd Cinuecento w ramach Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna Mysłowice
III Rajd Cinuecento w ramach Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna Mysłowice

III Ogólnopolski Rajd Cinquecento częścią Klasyk Fest Słupna

Dla Tych którzy zapomnieli przypominamy o III Ogólnopolskim Rajdzie Cinquecento. Jest on nieodłączną częścią Klasyk Fest, którego nie możecie przegapić! 30 czerwca 2024 roku w Parku Słupna w Mysłowicach w ramach Klasyk Fest 2024 odbędzie się ten rajd. Mając doświadczenia z poprzednich dwóch Rajdów, stworzono dla Was urokliwą, pełną wyzwań trasę, dzięki której poznacie wiele ciekawych miejsc Górnego Ślaska i nie tylko. Widzimy się 30 czerwca 2024 roku w Parku Słupna w Mysłowicach! Zapisy niebawem, informacji szukaj na stronie fb III Ogólnopolski Rajd Cinquecento 2024

Na wydarzenie serdecznie zapraszają organizatorzy: Tyski Ruch Klasyków i Cinqciarze.

 

Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna Mysłowice
Klasyk Fest 29-30.06.2024 Park Słupna Mysłowice

Zapraszamy Was serdecznie na Klasyk Fest, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Trzymajcie rękę na pulsie, ponieważ już wkrótce podzielimy się z Wami kolejnymi szczegółami dotyczącymi wydarzenia. Bądźcie gotowi na emocje i niezapomniane wrażenia! Do zobaczenia na Klasyk Fest!

Zapisy na Klasyk Fest 2024 i regulamin

Zapisy na Klasyk Fest 2024

Zapoznaj się z wymaganiami po czym kliknij w link i zapisz się https://mobiclassic.com/…/rejestracja-na-wydarzenie/

– ma 35 lat (1989rok ) lub więcej – przy czym ograniczenie nie dotyczy Polskiej motoryzacji.

– tworzysz ekipę fanów modelu, marki lub rodzaju pojazdu – zgłoszenia grup rozpatrujemy indywidualnie.

-masz ciekawy, nietypowy pojazd lub taki który ma niezwykłą historię – zgłoś się i opisz swój pojazd, a na pewno rozpatrzymy Twoje zgłoszenie.

-uważasz, że Twój pojazd jest klasykiem, ale nie spełnia powyższych warunków – opisz go, a na pewno rozpatrzymy Twoje zgłoszenie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fb organizatora Klasyk Fest 2024

Na koniec zapraszam do lektury innego mojego artykułu dotyczącego tego miejsca – Niedzielne Klasyki Halloween’owe zakończenie sezonu 29.10.2022 Park Słupna Mysłowice

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy!

Czerwiec 2024 roku to także ciekawe imprezy – II Zlot VW Garbusa & Busa ŁOpolskie Klimaty 28 – 30.06.2024 Luboszyce  k/Opola

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia