Fundacja „Lupus”. Siła w pomocy dzieciom i młodzieży

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z prezes Fundacji "Lupus" Panią Magdaleną Kozłowską. Fundacja Lupus, znana ze swojego zaangażowania i innowacyjnego podejścia do edukacji i rozwoju, jest miejscem, gdzie marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością.

75

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Historia i misja Fundacji Lupus

Fundacja Lupus powstała w 2010 roku z inicjatywy grupy mieszkańców Legionowa, którzy dostrzegli potrzebę stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla dzieci i młodzieży. Celem fundacji jest wspieranie młodych ludzi w rozwijaniu ich talentów, zainteresowań oraz umiejętności społecznych. Nazwa „Lupus”, oznaczająca wilka, symbolizuje siłę, odwagę i lojalność – wartości, które organizacja stara się przekazywać swoim podopiecznym. Fundacja Lupus oferuje szeroki wachlarz programów i inicjatyw skierowanych do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Wśród nich znajdują się:

  1. Warsztaty edukacyjne – Zajęcia rozwijające umiejętności z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych i artystycznych, prowadzone przez doświadczonych edukatorów i specjalistów.
  2. Programy sportowe – Organizacja treningów i zawodów sportowych, które pomagają młodym ludziom rozwijać kondycję fizyczną i ducha sportowej rywalizacji.
  3. Projekty artystyczne – Zajęcia z malarstwa, rzeźby, teatru i muzyki, które pozwalają dzieciom odkrywać i rozwijać swoje talenty artystyczne.
  4. Wolontariat i akcje społeczne – Fundacja angażuje młodzież w różne projekty społeczne, ucząc ich empatii, współpracy i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Półkolonie Lupus – Lato pełne przygód

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń organizowanych przez Fundację Lupus są letnie półkolonie. Każdego roku setki dzieci z Legionowa i okolic mają okazję uczestniczyć w tygodniowych turnusach pełnych zabawy, nauki i niezapomnianych przeżyć. Program półkolonii obejmuje różnorodne zajęcia tematyczne, w tym warsztaty artystyczne, sportowe, naukowe oraz wycieczki plenerowe.

Półkolonie Lupus to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale także szansa na nawiązanie nowych przyjaźni i rozwijanie pasji. Profesjonalna kadra wychowawców dba o to, aby każdy uczestnik czuł się wyjątkowy i miał możliwość pełnego rozwijania swoich zainteresowań.

Jak Dołączyć do Fundacji Lupus?

Fundacja Lupus zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy i wsparcia. Na stronie internetowej fundacji dostępne są szczegółowe informacje dotyczące aktualnych projektów, a także formularze zgłoszeniowe na półkolonie i inne programy. Każdy, kto chciałby wspomóc działalność fundacji, może również włączyć się jako wolontariusz lub darczyńca.

Fundacja Lupus z Legionowa to miejsce, gdzie dziecięce marzenia nabierają realnych kształtów. Dzięki zaangażowaniu społeczności i nieustającej pracy na rzecz najmłodszych, fundacja ta staje się prawdziwą oazą inspiracji i rozwoju dla wielu młodych ludzi.

Więcej informacji o działalności Fundacji Lupus, w tym dokumenty do pobrania i wypełnienia na półkolonie, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej fundacji. Zapraszamy do odwiedzenia strony i dołączenia do nas w tej wspaniałej przygodzie, jaką jest wspieranie dzieci i młodzieży w ich drodze do sukcesu.

Magdalena Kozłowska – Prezes Fundacji „Lupus”

Magdalena Kozłowska prezes Fundacji Lupus, jest osobą, której zaangażowanie i pasja do pracy na rzecz dzieci i młodzieży przekształciły fundację w dynamiczną organizację o szerokim zasięgu. Pani Magdalena, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz w zarządzaniu projektami społecznymi.

Jako prezes Fundacji Lupus, Magdalena Kozłowska dąży do stworzenia przestrzeni, w której każde dziecko ma szansę na rozwój swoich pasji i talentów. Jej wizja fundacji opiera się na wartościach takich jak odwaga, lojalność i współpraca, które symbolizuje wilk – logo organizacji. Pani Magdalena wierzy, że każdemu dziecku należy się możliwość pełnego rozwijania swojego potencjału, niezależnie od okoliczności.

Zapraszam do wysłuchania podcastu z Prezesem Fundacji „Lupus” Panią Magdaleną Kozłowską, rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Witajcie na Naszym Portalu – źródle informacji, które nie tylko informuje, ale także inspiruje! Jesteśmy pierwszą w Europie redakcją, gdzie różnorodność nie jest jedynie hasłem, lecz naszą siłą. Nasze treści są współtworzone przez utalentowane jednostki z niepełnosprawnościami, co sprawia, że każdy artykuł jest wyjątkowy.Odkryj więcej na naszej stronie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia