Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Jarosław

Kolejna Runda Rajdowych Mistrzostw Południa. Rajd Doliny Sanu jest niezwykłą okazją do podziwiania sportowej rywalizacji, która rozgrywać się będzie w przepięknej i malowniczej scenerii krajobrazowej Doliny Dolnego Sanu.

151

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Jarosław
Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Jarosław

Kolejna Runda Rajdowych Mistrzostw Południa to Rajd Doliny Sanu odbywający się w Jarosławiu w dniach 5-6.07.2024. Rajd Doliny Sanu, to impreza debiutująca w rajdach samochodowych, która uzyskała rangę ogólnopolskiego cyklu Rajdowych Mistrzostw Południa.
Jest wydarzeniem przygotowywanym z myślą o zawodnikach, kibicach oraz mieszkańcach, promującym piękne tereny położone w regionie Doliny Sanu.
Inicjatorem i Organizatorem rajdu jest Automobilklub Doliny Sanu oraz Polski Związek Motorowy.

Rajd Doliny Sanu to dwudniowe widowisko sportowe i motoryzacyjne, a także wydarzenie dla całych rodzin o zasięgu ogólnopolskim. Impreza jest niezwykłą okazją do podziwiania sportowej rywalizacji, która rozgrywać się będzie w przepięknej i malowniczej scenerii krajobrazowej Doliny Dolnego Sanu.

Harmonogram Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Jarosław
Harmonogram Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Jarosław

Rajd Doliny Sanu 5-6.07.2024 Baza rajdu umiejscowiona jest w mieście Jarosław

5 lipca o godz. 19.00 – uroczyste rozpoczęcie zawodów odbędzie się na pięknym Rynku w Jarosławiu 
Ceremonia Startu i Mety to znakomita okazja zobaczenia wszystkie rajdówki z bliska, a także porozmawiać i przybić piątkę z zawodnikami.
W sobotę 6 lipca, rajdówki będą rywalizować ze sobą, na zamkniętych dla ruchu i zabezpieczonych odcinkach dróg publicznych powiatów jarosławskiego (Gmina Pruchnik) i przeworskiego (Gmina Kańczuga).
Odcinki specjalne znane są zawodnikom i kibicom z Rajdu Arłamów. Są to drogi widowiskowe ale wąskie, kręte, bardzo trudne technicznie i wymagające.
Przejazdy rajdówek na odcinkach specjalnych będzie można oglądać w specjalnych wyznaczonych, bezpiecznych dla kibiców miejscach wzdłuż trasy.
Zawodników i rajdówki będzie można też zobaczyć w strefie serwisowej na parkingu przy Sanktuarium MBP w Jodłówce oraz na przegrupowaniach załóg na placu targowym w Pruchniku.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy!

Lipiec 2024 roku to także inne ciekawe imprezy – 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia