XX Piknik rekreacyjny – spotkanie z GarBusami 5-7.07.2024 Sztum

Impreza odbędzie się w skromnej formie pikniku rodzinnego, czyli XX Piknik rekreacyjny - spotkanie z GarBusami. Bez koncertów, impreza otwarta dla wszystkich, przewidziana "Parada GarBusów" ulicami Sztumu w sobotę o godz. 12.00.

274

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XX Piknik rekreacyjny - spotkanie z GarBusami 5-7.07.2024 Sztum
XX Piknik rekreacyjny - spotkanie z GarBusami 5-7.07.2024 Sztum

XX Piknik rekreacyjny czyli spotkanie z GarBusami które w nowej okrojonej formie zbliża się wielkimi krokami. W imieniu organizatorów zapraszam Szanowne właścicielki pojazdów z silnikiem umieszczonym z tyłu oraz te koleżanki które wskazują właściwą drogę. Weźcie ze sobą wszystkich, których uważacie że na to zasłużyli i udajcie się w najbliższy weekend do Sztumu. GARBUSIARY i ich brzydsze połówki, a także posiadaczy innych ciekawych aut i motocykli. 

XX Zlot Sztum, a właściwie XX Piknik rekreacyjny – spotkanie z GarBusami odbędzie się w terminie 5-7 lipca 2024 roku.
Impreza odbędzie się w skromnej formie pikniku rodzinnego, bez koncertów na „dużej” scenie. Tym razem impreza jest otwarta dla wszystkich, przewidziana została również „Parada GarBusów” ulicami Sztumu. Parada wyruszy w sobotę o godz. 12.00.

Jako wielokrotny uczestnik Sztumskich zlotów mogłem się z Wami podzielić moimi wrażeniami – Kilka słów podsumowania XIX Zlot Miłośników VW Garbusa 2022

W tym roku po raz pierwszy w ramach testu zaproszono pojazdy zabytkowe (innych marek) oraz motocykle wyprodukowane przed 1980 rokiem. Wpuszczane będą tylko pojazdy reprezentujące pewien poziom estetyczny i walory zabytkowe. Wystawa odbywać się będzie w sobotę od rana do wieczora.

Więcej informacji na stronie wydarzenia – XX Piknik Rekreacyjny – Spotkanie z Garbusami – SZTUM – Park Miejski

Na zakończenie mój artykuł z poprzedniego roku Pamięci Tomka „Buliego” – Miał być 20 Hot Sztum. Ja pamiętam!

XX Piknik rekreacyjny – spotkanie z GarBusami

Na zakończenie rada dla wszystkich posiadaczy VW chłodzonych powietrzem i nie tylko. Tu możecie znaleźć informacje co wydarzy się w najbliższym czasie – GarBusem na zlot Bezpieczna Podróż w sezonie 2024. Jak wiadomo sam nie zrobię tyle ile mógłbym przy Waszej pomocy. Proszę o info na temat imprez dotyczących VW i nie tylko, za co z góry dziękuję.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy!

Lipiec 2024 roku to także ciekawe imprezy – 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia