Simon Fisher-Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o „Harrym Potterze”

70

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Simon Fisher Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o Harrym Potterze
Simon Fisher Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o Harrym Potterze

Simon Fisher-Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o „Harrym Potterze”. Z przykrością informuję, że w wieku 63 lat zmarł Simon Fisher-Becker, znany aktor, który zyskał popularność dzięki rolom w takich kultowych produkcjach jak „Doktor Who” oraz „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Informację potwierdził agent aktora, Kim Barry z Jaffrey Management, w rozmowie z Metro.

Simon Fisher-Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o „Harrym Potterze”bogate dziedzictwo aktora

Simon Fisher-Becker pozostawił po sobie bogate dziedzictwo aktorskie, obejmujące niezapomniane kreacje. Wystąpił między innymi jako Tony Fazackerley w serialu BBC „Puppy Love”, gdzie partnerowała mu laureatka nagrody Bafta, Joanna Scanlan. Jego talent doceniono również w roli Doriuma Maldovara, międzygalaktycznego handlarza w serialu „Doctor Who”. Widzowie znają go także z roli Grubego Mnicha, ducha zamieszkującego jeden z domów w filmowej adaptacji „Harry’ego Pottera”.

Simon Fisher-Becker nie żyje. Aktor wystąpił m.in. w sadze o „Harrym Potterze”talent aktorski

Tony, mąż Fishera-Beckera, podzielił się smutną wiadomością na Facebooku, informując fanów o śmierci aktora. Fisher-Becker był ceniony nie tylko za swój talent aktorski, ale także za aktywność w mediach społecznościowych, gdzie dzielił się swoimi przemyśleniami jako vloger. Pozostawił po sobie również kilka programów i wspomnień z życia i kariery. Wielu fanów wyraziło swój żal po stracie aktora, dzieląc się osobistymi anegdotami i wyrazami uznania dla jego pracy. Jego wkład w kultowe produkcje, takie jak „Doktor Who” i „Harry Potter”, na zawsze pozostanie w pamięci widzów.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o Paranthropus robustus mały przodek człowieka, wielkie odkrycie


Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia