Ale o co chodzi

Kochani!

Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego nowego konkursu „Ale o co chodzi…???”, który emitowany będzie w każdy Wtorek na antenie naszego radia po godzinie 10:00 (zaraz po wiadomościach), począwszy od 17 listopada 2020 roku! Żeby bawić się z nami w naszym konkursie wystarczy słuchać nas online i DZWONIĆ do studia w czasie trwania zabawy na nr tel. +48 22/7667788 a wszystkiego się dowiecie!

Prowadzący będą zadawali wam pytania, a wy musicie zgadnąć o co chodzi… No bo o co w tym wszystkim w ogóle chodzi dowiecie się słuchając naszej audycji!

Zapraszamy!

✔Do słuchania w DAB+ na multipleksie DabCast (Warszawa, Wrocław, Gdańsk oraz Katowice)

✔Ale również w sieci na playerze https://bezpiecznapodroz.org/radio/ i https://ssl-1.radiohost.pl:9162/index.html?sid=1

Fundatorzy nagród w konkursie

SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

BasicLab Dermocosmetics to polska marka stworzona z myślą o dermokosmetykach, które łączą naturę z zaawansowaną technologią. Formuły wszystkich kosmetyków zostały opracowane tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Nasze kosmetyki tworzone są we Francji z wykorzystaniem starannie dobranych roślinnych składników. Czy jesteś raczej miejską bohaterką czy cudowną mamą? Nowoczesnym mężczyzną czy człowiekiem żyjącym w pośpiechu? Ujawnij swoją prawdziwą naturę dzięki diagnozie Klorane i Ty. Poznaj zalecenia pielęgnacyjne Klorane tylko dla Ciebie!