Mistrzowie Parkowania

Kochani!

Dziękujemy za Wasz aktywny udział w konkursie Mistrzowie Parkowania!

Cieszymy się, że byliście z nami.

Poprzez wspólną zabawę, dużo się nauczyliśmy. Mamy nadzieję, że konkurs uwrażliwił Was na miejsca uprzywilejowane, z uszanowaniem jego użytkowników.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi użytkowników dróg na niebezpieczeństwa wynikające z bezmyślnego parkowania w miejscach niedozwolonych.

W najbliższy poniedziałek poznamy Mistrza miesiąca z października.

 Dziś żegnamy się z Wami, ale nie na długo!

Przygotowujemy dla Was nową odsłonę portalu oraz nowe atrakcje.

Do zobaczenia!

Dziękujemy.

Radio Bezpieczna Podróż

TO BYŁ OSTATNI MISTRZ PARKOWANIA!

Fundatorzy nagród w konkursie

SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

BasicLab Dermocosmetics to polska marka stworzona z myślą o dermokosmetykach, które łączą naturę z zaawansowaną technologią. Formuły wszystkich kosmetyków zostały opracowane tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Nasze kosmetyki tworzone są we Francji z wykorzystaniem starannie dobranych roślinnych składników. Czy jesteś raczej miejską bohaterką czy cudowną mamą? Nowoczesnym mężczyzną czy człowiekiem żyjącym w pośpiechu? Ujawnij swoją prawdziwą naturę dzięki diagnozie Klorane i Ty. Poznaj zalecenia pielęgnacyjne Klorane tylko dla Ciebie!