Mistrzowie Parkowania

Witamy w konkursie z przymrużeniem oka!

Mistrzowie Parkowania – konkurs mający piętnować brak wyobraźni kierowców oraz nonsensy, na jakie natykamy się na co dzień na parkingach czy wzdłuż ulic.

W zamyśle, ma doprowadzić do zwrócenia uwagi użytkowników dróg na niebezpieczeństwa wynikające z bezmyślnego parkowania w miejscach niedozwolonych oraz na uszanowanie miejsc uprzywilejowanych (dla matek z dziećmi, niepełnosprawnych).

Upubliczniając (z zachowaniem wszelkich obowiązków wynikających z RODO) zdjęcia pojazdów zaparkowanych w karygodny sposób, konkurs zawstydza i ośmiesza brak wyobraźni i bezmyślność niektórych kierowców ale w efekcie prowadzi do uwrażliwienia i pobudzenia myślenia, by nie znaleźć któregoś razu fotografii swojego samochodu.

Ma to również na celu poprawę bezpieczeństwa wynikającą bezpośrednio z edukowania w zakresie właściwego zachowania użytkowników ruchu drogowego tak na drodze jak i na parkingu.

Nagrody dla uczestników pochodzą od sponsorów oraz partnerów konkursu, których logotypy znajdować się będą na portalu bezpiecznapodroz.org, w zakładce konkursu, a informacja od nich będzie umieszczona zarówno na portalu bezpiecznapodroz.org jak i na antenie Radia Bezpieczna Podroż.

Konkurs nie ma ograniczeń czasowych jeżeli chodzi o czas trwania edycji, tak by pula nagród, a co za tym idzie pula sponsorów wciąż się zwiększała.

Mistrzowie Parkowania – konkurs Radia Bezpieczna Podróż.
Uczymy bawiąc, bawimy ucząc.

Dbamy o poprawę bezpieczeństwa i poszanowanie dla wszystkich uczestników ruchu.

Konkurs, poza dobrą zabawą, ma za zadanie uwrażliwić na respektowanie uprzywilejowanych miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych. Ale nie tylko.

Piętnujemy i będziemy piętnować nonsensy i brak wyobraźni niektórych kierowców, licząc na to, że dzięki Wam – naszym słuchaczom – sprawimy, że bezpieczeństwo i poszanowanie wszystkich uczestników ruchu stanie się w naszym kraju normą.

Zrób fotkę Mistrzowi Parkowania.

Wyślij ją do nas.

I wygraj.

Zaglądaj na bezpiecznapodroz.org, słuchaj Radia Bezpieczna Podróż w internecie lub na platformie DAB+

Konkurs będzie realizowany w terminie od 18 maja 2020.

Etap kończy się za:
0
dni
0
godzin
0
minut
0
sekund
 • Galeria
 • Nagrody
 • Regulamin
 • Sortowanie:
Włocławek - Tomasz
45
ZATARASOWANY CHODNIK PRZY WJEŹDZIE NA PARKING (BYDGOSZCZ) - Janusz
1
Bydgoszcz - CeBe
4
TORUŃ - Paweł
49
Jastrzębie Zdrój - Piada
0
Racibórz - Kasia
1
Racibórz - Kasia
0
Racibórz - Kasia
0
Zgierz - PZol
0
Łódź - Luška
0
Głowno - Sandra
0
Poznań - Pjot
0
Poznań - Patrycy
0
Częstochowa - Paulie
1
Bukowina Tatrzańska - fromage86
3
Wasilków - AnnaT
1
Gdynia - Marcin
0
Gdynia - Filip
12
Gdańsk - Beti
17
Leszno - Rafał
0
Działdowo - Izabela
0
Puck - Angelika
0
Bydgoszcz - Łukasz
1
Puławy - Marlena
0
Police - Iwona
3
Katowice - Edka
0
biała podlaska - miki
0
zabuze-mielnik - magdalena
0
Lublin - Karolina
0
Warszawa - Dziubekk
375

Chcesz dołączyć do konkursu? Dodaj zdjęcie!

Zasady szczegółowe „Mistrzowie Parkowania”

 • Przystępując do Konkursu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje zdjęcie w zakładce „Mistrzowie Parkowania”. Rejestracja obejmuje podanie imienia lub nicka, miejsca zrobienia zdjęcia, adresu mailowego do kontaktu zwrotnego oraz zdjęcie mistrzowsko zaparkowanego pojazdu. Uczestnik Konkursu może w każdym tygodniu dodać tylko jedno zdjęcie i posiadać prawa autorskie zarówno do zdjęcia jak i wizerunku osób oraz pojazdów/przedmiotów, które się na nim znajdują.
 • Zamieszczamy zdjęcie na portalu www.bezpiecznapodroz.org (począwszy od 18.05.2020)
 • Po upływie tygodnia (począwszy od 25.05.2020), przez kolejne siedem dni oddajemy głosy na wybrane zdjęcia zamieszczone na portalu www.bezpiecznapodroz.org
 • Autor zdjęcia z najwyższą liczbą głosów zyskuje tytuł zwycięzcy w danym tygodniu oraz wygrywa nagrodę tygodnia.
 • Pierwsze zdjęcia nadsyłamy od 18.05.2020 do 25.05.2020 włącznie do 23:59
 • Głosy można oddawać codziennie, zaczynając od 25.05.2020 do 31.05.2020 włącznie do 23.59.
 • Co poniedziałek zaczynając od 01.06.2020 – zdjęcie, które uzyskało najwyższą ocenę w poprzednim tygodniu jest nagradzane nagrodą tygodnia.
 • Wyniki Konkursu będą ogłaszane co tydzień, począwszy od 1 czerwca 2020 roku na antenie Radia Bezpieczna Podróż oraz publikowane na portalu www.bezpiecznapodroz.org
 • Zgłaszający się do Konkursu „Mistrzowie Parkowania” przystępując do niego automatycznie wyrażają zgodę na publikację zdjęcia „Mistrza Parkowania” na stronie www.bezpiecznapodroz.org oraz na łamach portalu społecznościowego Facebook.

Zasady szczegółowe konkursu są integralną częścią Regulaminu