Na zdrowie

Audycja „Na zdrowie”

Emisja audycji odbywa się w każdy piątek o godzinie 17:00!
W audycji pogadamy między innymi o zdrowych i niezdrowych nawykach żywieniowych, a także, o wielu, wielu innych ciekawych tematach! Bądźcie razem z nami!

Prowadzący

Paweł Kubalski – dziennikarz motoryzacyjny, ale także zwolennik zdrowego żywienia, zdrowego stylu życia i poszanowania naturalnych praw i wartości. Współprowadzący legendarną audycję mówiącą o wartościowym, zdrowym odżywianiu.

Ryszard Cichymgr pedagogiki specjalnej, instruktor sztuk walki: combat force, kung fu, karate do kyokushinkai, współzałożyciel ruchu kung fu wu shu w Polsce, i polskiej reprezentacji kung fu wu shu, sponsor reprezentacji i sponsor ostatniej w dwudziestym wieku wyprawy polskiej na Mount Everest. Absolwent Akademii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta od 25 lat, propagator zdrowego stylu odżywiania, wegetarianin, pisarz, autor powieści „Naprędce napisana historia”, producent filmu fabularnego pt: „Cichy”. Zwolennik życia w zgodzie z naturą i w poszanowaniu Matki Ziemi. Współprowadzący kultową audycję dotyczącą zdrowego żywienia i jedzenia.