Najsłabszy program

Audycja zwana przez twórców„Najsłabszy Program”

Zapraszamy na audycję „Najsłabszy Program” w każdy piątek o godzinie 20:00.
Jej twórcami i prowadzącymi są DJ SMOKE & ROBERTO ANTARES.

Masz pytanie ? Chcesz kogoś pozdrowić ? Może chciałbyś dowiedzieć się czegoś ciekawego ?

Napisz do nas na nasz adres : najslabszyprogram@bezpiecznapodroz.org

Odpowiemy na wasze pytania podczas audycji “Najsłabszy Program” bądź czujny i czekaj na naszą odpowiedź w każdy piątek o godzinie 20:00

W audycji „Najsłabszy Program” usłyszycie całe mnóstwo muzyki klubowej w różnych jej odmianach i gatunkach – zarówno najnowszej, jak również sporo wspomnień. To właśnie muzyka jest tu największym wyjątkiem od reguły i kontrastem, ponieważ tak jak prowadzący audycję panowie oraz ich teksty (jak sami twierdzą) są NAJSŁABSZE, tak muzyka od pojęcia słabości mocno odbiega.

Duża dawka niezrozumiale i niekonwencjonalnie dobrego humoru tych dwóch panów spowoduje,
iż u znacznej większości Słuchaczy w tej galaktyce i jej najbliższych okolicach przepona będzie dobrze wymasowana, zęby suche a zmarszczki po zewnętrznej stronie oczu pogłębione.
Tematy o wszystkim a nawet o niczym, skróty myślowe, skojarzenia, żarty, satyra. Nie zawsze da się za nimi nadążyć i okiełznać rozumem to co mówią ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Oto „Najsłabszy Program” – intelektualny reset na wesoło aby zapomnieć o trudach mijającego tygodnia i pozytywnie nastawić się na weekend.

Michał Koncewicz (DJ SMOKE)

Inżynier Reżyserii Dźwięku, czynny DJ w wielu polskich klubach, na co dzień Menager ds. E-Commerce. Przygodę z rozgłośniami radiowymi zaczynał już w 2008 r.
Zdobywając również doświadczenie w wielu klubach rozwija się muzycznie od 2004 r.
Prezenter Telewizyjny w latach 2010-2011 dla telewizji lokalnej – prowadził swój program „BE4” o tematyce rozrywkowej
Człowiek wielu talentów, jednym słowem ma dużo do powiedzenia, zawsze przerywa temu drugiemu.
Prywatnie dusza artystyczna, jajcarz nie z tej galaktyki.

Robert Węcławiak (ROBERTO ANTARES)


Zodiakalny Strzelec, numerologiczna Jedynka. Urodził się bo musiał – coś pchało go w stronę światła więc się wydostał ale nie spieszy mu się by podobną podróż w stronę światła odbyć ponownie.
Lubi kawę parzoną, taką z paprochami na dnie kubka, czarną i słodką. Nie lubi muchy latającej w pojeździe gdy prowadzi oraz gdy mu ten pierwszy (Michał) przerywa wypowiedzi.
Twierdzi, że ma tylko jedną wadę – brak zalet.
Pierwsza impreza, na której grał i którą poprowadził jako DJ i konferansjer odbyła się w roku 1993.
Grywał w wielu klubach w Polsce, jak również na imprezach firmowych i okolicznościowych, co zresztą zostało mu do dziś i pozostaje czynny oraz aktywny w swojej pasji, którą jest poprawianie ludziom nastroju bez względu na swój.
Marzy o rozpoczęciu własnej produkcji muzycznej ale na razie nie ma czasu by się tego nauczyć więc byle do emerytury.