Anuluj Dług 1 – naślij na bank swojego windykatora

0

Odwróć rolę, naślij na bank swojego windykatora

Tomasz Parol i jego portal Anuluj-Dlug.pl od 6 lat walczy z bezprawnymi praktykami banksterów. Rozmówca w naszej pierwszej audycji z nowego cyklu „Anuluj…” traktującej szeroko o anulowaniu kłopotów i problemów od tych z mandatami, tych będących wynikiem manipulacji oszustów różnej maści, po te bolesne z rzekomymi długami, komornikami i codziennymi problemami finansowymi. Nasz gość, a w zasadzie gospodarz naszej nowej, cotygodniowej audycji edukacyjnej, opowiadać będzie słuchaczom o rzeczach, o których nigdzie indziej nie usłyszycie ani nie przeczytacie – poza Internetem. Dlaczego? Bo w odróżnieniu od Radia Bezpieczna Podróż wszystkie inne media muszą kolaborować z bankami, lichwiarzami, firmami windykacyjnymi czy innymi korporacjami finansowymi, bo to główni dostarczyciele reklam. Nasza misja jest inna: pomagać najsłabszym, wykluczonym, oszukiwanym, oraz wszystkim wam – drodzy słuchacze – którzy wierzycie w sprawiedliwość, dobro i których uczciwość, przyzwoitość i brak dostępu do rzetelnej informacji są bezwzględnie wykorzystywane przez łamiące prawo organizacje, czujące się w Polsce całkowicie bezkarnie lub urzędników bezwzględnie pakujących swoje łapska do kieszeni obywatela np. pod pretekstem walki o bezpieczeństwo na drogach. To wszystko Tomasz Parol będzie wyjaśniał i demaskował ograne stereotypy, mając za sobą kilkadziesiąt tysięcy spraw prowadzonych przez Anuluj-Mandat.pl w obronie kierowców oraz kilka tysięcy wygranych procesów sądowych z banksterami przez Anuluj-Dlug.pl i tysiąc uratowanych dłużników przed bezprawnymi działaniami komorników przez jego Fundację Anioły Sprawiedliwości..

Z dzisiejszej, pierwszej audycji z cyklu „Anuluj…” Tomek Parol jako doświadczony prawnik opowie o sposobie na szybkie i sprawne odzyskanie pieniędzy od banków z tytułu pobranych zbyt dużych prowizji bankowych przy umowach kredytu. Coś, czego nie było do tej pory. Bez inwestowania żadnych środków wstępnych, bez konieczności pakowania się w wieloletni proces z bankiem Ktoś, kto niegdyś zawarł umowę kredytu i ją spłacił, lub umowę wcześniej zawartą skonsolidował, może sprawdzić czy nie został oszukany i… sprzedać dług banku swojemu windykatorowi, za szybką i konkretną gotówkę.

Czemu nagle możemy skorzystać z takiej możliwości? Bo tak powiedział w 2019 r. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Więc odzyskujmy co swoje z banków, bezwzględnie, sprawnie, bez ryzyka i bez konieczności pakowania się samemu w wieloletnie procesy. Sprzedawajmy nasze roszczenia do banków z kredytów dawno spłaconych za brzęczącą monetę, która może się pojawić nawet w dwa tygodnie. Czasem to może być tylko kilkaset złotych, ale niektórzy z miejsca dostali kilka tysięcy.

Jeśli więc nie śpisz na pieniądzach, żal Ci zostawiać banksterom to co do nich nie należy wysłuchaj naszej audycji, przypomnij sobie czy po 2012 r. nie brałeś jakiegoś kredytu konsumpcyjnego na remont, komputer, pralkę czy wakacje? Czy nie dokonywałeś konsolidacji kredytów? A potem pobierz swój raport BIK ze strony https://nowekonto.bik.pl/register/b2c i przekaż go Anuluj-Dlug.pl by się przekonać, czy nie należą Ci się jakieś pieniądze. Prawnicy Tomka Parola z Anuluj-Dlug.pl tylko na to czekają.

Posłuchaj PODCASTU:

Anuluj Dług 1 – 08.06.20

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Słuchaj radia