Prijović może wrócić do Legii

0
33
Prijović może wrócić do Legii
Prijović może wrócić do Legii

Prijović może wrócić do Legii. Były zawodnik Legii Warszawa Aleksandar Prijović może wrócić do drużyny „Wojskowych”. Obecnie Serb występuje w australijskim Western United, z którym ma podpisany kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Zawodnik jednak popadł  w konflikt z władzami tego klubu i najchętniej pozbyliby się oni tego piłkarza. Swoim byłym graczem zainteresowała się Legia. Warszawski klub jednak ma kłopoty finansowe i jak przekonuje portal Legia.Net transfer definitywny nie jest realny, ale wypożyczenie już tak. Nowy trener drużyny z Łazienkowskiej chętnie widziałby u siebie w składzie zawodnika, który zagwarantuje mu odpowiednią liczbę bramek.

Prijović może wrócić do Legii – Liga Mistrzów w Legii

Prijović w latach 2015-2016 grał już w Legii Warszawa gdzie występował u boku Nemanji Nikolicia, a wspomagał ich Vadis Odjidja Ofoe. Brał udział w pamiętnych meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem Lizbona. W lidze polskiej zdobył z drużyną prowadzoną przez Jacka Magierę mistrzostwo Polski. W swoim obecnym klubie w ostatnim sezonie rozegrał 27 meczów i strzelił 13 bramek, a także zdobył mistrzostwo Australii. Jak widać Serb pomimo swoich 32 lat nadal utrzymuje przyzwoitą formę i może wnieść dużo dobrego do gry Legii.

  • Prijović może wrócić do Legii 01

Prijović może wrócić do Legii – transfery

Legia stara się sprowadzać piłkarzy, którzy już znają polską ligę i nie będą musieli się zaadaptować do realiów ekstraklasy. Z takich zawodników „Wojskowych” zasilili już Paweł Wszołek, Robert Pich, Dominik Hładun i Makana Baku. Warszawska drużyna po jednym z najgorszych sezonów w swojej 106-letniej historii chcę się odbudować i powalczyć o mistrzostwo Polski. Bez trafionych transferów będzie to jednak niemożliwe. Wielu zawodników odeszło choć nieodgrywających kluczowych ról, przyszło tylko paru lecz mogących wzmocnić zespół. Jak widać w Legii trwa kolejna przebudowa składu, ale tym razem być może potrzebna.

Prijović może wrócić do Legii

Nowym dyrektorem sportowym niedawno został były piłkarz Legii Jacek Zieliński. Dostał on dużą władzę od właściciela „Wojskowych” Dariusza Mioduskiego. Ma on odpowiadać za prawie wszystkie ważne rzeczy w klubie począwszy od transferów, a zakończywszy na zwalnianiu i zatrudnianiu trenerów. Jak na razie wygląda to obiecująco, Zieliński przeprowadził ciekawe transfery za bardzo niewielkie pieniądze i zatrudnił obiecującego trenera.

Najbliższy mecz Legia Warszawa rozegra w sobotę 23 lipca o godzinie 20 z Zagłębiem Lubin.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o Robercie Lewandowskim w FC Barcelonie