Motoryzacyjne pożegnanie lata 29.10.2023 Józefów

Motoryzacyjne pożegnanie lata 29.10.2023 Józefów a w nim oprócz wielu nagród dla uczestników przejażdżki dla dzieci, rajdowe taxi, przejażdżki samochodami rajdowymi, symulator zderzeń

430

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na plakacie na pierwszym planie dziewczyna z kaskiem opierająca się o samochód. Motoryzacyjne pożegnanie czyli zakończenie letniego sezonu na Torze Autek w Józefowie pod Legionowem 29.10.2023 - Miasto moje a w nim
Motoryzacyjne pożegnanie czyli zakończenie letniego sezonu na Torze Autek w Józefowie pod Legionowem 29.10.2023

Motoryzacyjne pożegnanie lata to Zakończenie letniego sezonu, na Torze Autek w Józefowie pod Legionowem, które odbędzie się w dniu 29.10.2023.
W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji na zakończenie sezonu letniego do Józefowa w niedalekiej odległości od Legionowa.

Przewidziano ogrom atrakcji, konkursów oraz niesamowitych nagród. Jak już pisałem impreza odbędzie się 29.10 w niedzielę w godzinach od 10:00 do 17:00 i jest to jedna z wielu które znajdziecie w zakładce Imprezy motoryzacyjne.

Plakat CSEAutek. Motoryzacyjne pożegnanie lata organizuje Szkoła Jazdy Autek 29.10.2023 Szkolenia dla kierowców
Motoryzacyjne pożegnanie lata organizuje Szkoła Jazdy Autek 29.10.2023 Szkolenia dla kierowców

Motoryzacyjne pożegnanie lata za kierownicą w Józefowie

Wśród atrakcji jakie proponuje organizator na Motoryzacyjne pożegnanie lata, to między innymi :
– przejażdżki dla dzieci za kierownicą naszych Seicento
– rajdowe taxi
– przejażdżki samochodami rajdowymi
– stunt motocyklowy
– przejazdy po torze na czas
– talerz stewarda
– symulator zderzeń.

Przewidziano także wiele innych atrakcji, które mogą zainteresować fanów motoryzacji. 
Żeby dodatkowo zachęcić wszystkich przybyłych do czynnego udziału, każdy kto weźmie udział w zaplanowanych konkurencjach, będzie miał szansę na wspaniałe nagrody i tym samym jeszcze lepiej uczcić motoryzacyjne pożegnanie lata.

Zapraszamy na szkolenia na płycie poślizgowej, szkolenia rajdowe dla dzieci, treningi rajdowe, zloty.

Więcej informacji jak zwykle znajdziemy na stronie wydarzenia – Motoryzacyjne pożegnanie lata. Warto tu zaglądać ponieważ zawsze mogą zajść jakieś zmiany.

Wydarzenie, jakim jest Motoryzacyjne pożegnanie lata organizuje nie tylko tą imprezę, ale także zajmuje się szkoleniem kierowców. Szkoła Jazdy Autek od wielu lat szkoli kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kategorii A, B, B+E, C. Co ciekawe mogą zaproponować szkolenia rajdowe dla dzieci od 120 cm wzrostu, szkoleń na płycie poślizgowej, oraz wielu innych. Szkoła Jazdy Autek zaprasza na Tor do Józefowa, na szkolenie najmłodszych i starszych adeptów i fanów motoryzacji.

Jakiś czas temu na naszych łamach zapraszaliśmy na inną imprezę organizowaną przez CSEAutek – Dzień otwarty Toru CSE Autek 4.03.2023 Józefów. Były to pokazy driftu i jazdy sportowej.

Jedno z wydarzeń jakie odbyły się w Józefowie na Torze Autek – MPLgarage – Józefów Drift 06.01.2023r. Widzimy tu że, każdy znajdzie coś dla siebie i Motoryzacyjne pożegnanie lata to nie jedyna propozycja.

Pomóżcie nam tworzyć… dla Was

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia